»- 855 Spaarne. E. 4. Wijdesleeg. 1 C. Borst, firma C. Borat Co., H oningzoetf abrikant. Etablissement „Rembrandt'-, Ver- vaardiging van schilderijen naar oude meesters. 1 rood M. Baten, Stalhouder. 3 Drukkerij P. L. M. Ketting, Boek drukker. 3rood J. H. Warnier Sr., Agent in Ms.s' urantiën. 5 J. F. F. Philips, Aannemer.' 5rood P. de Grauw, Procuratiehouder drukkerij P. L. M. Ketting. 7 J. Slingerland, Voerman. 9a W. Bus. 11 firma Schertzer Zonen, Zaadhan delaars en bloemisten. Th. Jansen, Zaadhandelaar en bloemist. 13 Mr. F. Willekes Macdonald, Advocaat en Procureur. 15 17 Holl. Maatsch. van Wetenschappen, Dr. J. P. Lotsy, Secretaris Holl. Mij. van Wetenschappen. 19 A. S. Cohen, Broodbakker. 19rood Mej. H. van Es. 21 H. J. van der Storm, Bierbottelaar 23 W. H. J. Hol, Vertegenwoordiger. Gebr. van Voolen, Winkeliers. 25 G. van Voolen, Koopman. 27 I. van Voolen, Koopman. 29 33boven J. J. Muijlaert. M. J. Muijlaert, Bouwk. Opzichter. C. H. Muijlaert, Winkelbediende. 35 J. G. Stammeyer, Winkelier in krui deniers- en grutterswaren en bal letjesfabrikant. Hoogstraat. 37 H. A. van Emmerik, Logement- en koffiehuishouder. 39 A. H. Donker. Coöperatieve Boorenleenbank. 39toi.vol Wed. W. A. Prinsen. 41a rood L. H. v. Giezen, Colporteur. J. M. H. Boomkens, Kantoorbediende. F. W. Tiggelovend, Boekhouder. 415 rood Wed. M. Roosekrans, Kamer verhuurster. J. J. N. do Neijn van Hoogwerff, Boekhouder. 43 G. A. Diependaal, Schilder. 45 Mevr. Wed. M. Meinsma. Mej. H. Meinsma, Onderwijzeres. 45rood P. J. Wels Azn. H. I. Simon, Commies H.IJ.S.M Spaarne. E. 4. 47 K. Duits, Loopknecht. 47rood J. G. A. Lieffering, Boekhouder. Mej. A. J. Lieffering, Onderwijzeres. 49 J. Dirken, Voerman. i9ged. firma Meursing en Co., Handel in bieren. 51 Fabriek. 53 H. Bremer Wzn. 53rood W. F. Bremer Sr. H. Bremer Wzn. 57 Kantoor en Werkplaats der Maatsch. voor Wetenschappelijke en voor Artistieke Cinematographie. 59 Vogelpoel en Noorwegen, Expediteur. 61 S. P. van Dorp, Hoofd der school. 69 J. Pilanne, Kleermaker. Bannesteeg. 71 J. H. Wentholt, Secretaris Bloem bollencultuur. 75 firma J. Sabelis Co., Olashandel. Winkel van schildersbehoeften en verfwaren Gierstraat 60. 77/79 J. C. Hessen, Sigarenfabrikant. 85 firma Dyserinck Zonen, Kooplieden in oliën en koloniale waren. 87—89 Mej. A. Sterk, Overste 'in een gesticht. 93 D. W. Koopen, Koopman. 97rood G. A. v. Maanen. 99 B. J. Schrandt, Pastoor R. C. kerk. A. Kramer, Priester. C. P. van der Salm, Kapelaan. Burgwal. Bakenessergracht. 2 J. P. A. Nelissen Jr., Timmerman en Aannemer. 4 A. Kuijper. 6 H. van den Berg, Arts. 8 Wed. W. G. F. L. Robert. Mej. Dr. H. Robert, Geneesk. direc trice Haarlemsch Medico Mecha nisch Zander-Instituut. 10 Kaarsoladeveer, Expeditie op Am sterdam. 10rood W. C. Kroes, Teekenaar. 14 Kantoor van Notaris A. J. C. Daamen. Th. Hassels, Concierge. 16 Teyler's Museum. \(Srood F. C. Versélewel de Witt Hamer, Concierge Teyler's Museum. Agent Levensverz. Maatschappij 18 A. T. Dicks, Drijfriemenhandel. Fa. E. Wessels en Zoon.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 875