GERMAN IA Winst aan Verzekerden toegekend ruim 118 millioen gulden. Lottgerlng-, ververij en chemische wasscherij. Stoomt en verft Mantelcostumes, Mantels, Avondmantels eto. Beinema, M. wagenmaker, Teylerplein 45. Bek Jr, W. handelaar in gedistill., likeuren wijnen, Groote Houtstraat 134. 986. Bekaar, Mej. J. A. M. B. Kenaupark 20. Beket, A. kantoorbediende, Smedestraat 36rood. Bekker, Wed. H. Delftstraat 3rood. Bekker, J. Saenredamstraat 28rood. Bekker, J. F. bloemist, Leidschestraat 20. Mp 1418. Bekkers, A. J. M. tandarts, .Raamvest 1. Bekkers, H. J. M. ingenieur, van Hogendorpstraat 14 (Heemstede). Bekkers, Mevr. J. F. P. Floraplein 3. Bekkers, J. W. wagenmaker, Olieslagerslaan 26. Bekkers, L. loodgieter, Linschoténstraat 71. Bekman, L. wagenmaker, Brouwersplein 43. Bekooy, C. smid, Hagestraat 9rood. Bekooy, Wed. G. kamerverhuurster, Olieslagerslaan 6rood. Bekooij, W. grondwerker, Spaarnwouderstraat 72brood. Beksvoort, H. pakhuisknecht, Oost-Indischekade 14. Beksvoort, P. H. drukker katoenmij., Soutmanstraat 21. Bel, C. G. metselaar, Burgwal 52. Bel, .1. de Leidschevaart 28f. Bel, J. van den Oranjestraat 42. te» 1259 ART ET MODES. m9 RobesM anteauxTailor-madeFourrures. Bel, W. van den schilder, Oranjestraat 86rood. Bel, W. van der timmerman, Voorzorgstraat 49. Belastingen, inspectie 3e afd. der rijks directe, invoerrechten en accijnzen, Baan 27. Belastingen, kantoor der rijks directe, invoerrechten en accijnzen voor de gemeente Haarlem en voor de buitengemeenten, Klein Heiligland 84. Beider, A. metselaar aan de Gasfabriek, Krom 16crood. Beider, Wed. J. kamerverhuurster, Brouwersplein 42. Beider, A. den maj. d. rijksvoldwacht, Jan Nieuwenhuyzenstr. 30. Beider, W. H. den beambte H. [J. S. M., Westergracht 109rood. Belderbos, J. W. Voorhelmplein 12rood. Beljaards, C. ketelmaker C. W., Potgieterstraat 46. Beljaards, J. stadswerkman, Oosterstraat 24. Belkum, H. van Tetterodestraat 10a. Belkum, Mej. J. van Groote Houtstraat 1. Bell, G. P. de heilgymnast-masseur, Verwulft 1. BellMilo, Mej. A. de in dameshoeden, Verwulft 1: Bella, L. de la Wolstraat 6rood. Bellaar Spruijt, Mevr. Wed) C. Wagenweg 24boven. Bellaar Spruijt, Mej. M. E. leerares, Wagenweg 2iboven. Bellaart, Mej. B. J. onderwijzeres, Jansweg 49a rood. Bellaart, J. Zonnesteeg 4. Bellaart- van Borgen, Wed. J. C. pensionhoi\dster, Botermarkt 29rd. Bellaart, Mej. M. J. Th. onderwijzeres, Jansweg 49a rood. II c. IIII I II III II ailMMII

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 88