Florapark. Ploraplein. Plorastraat. 904 Gemeenteraad Kieskring I. Alexanderstraat. Allanstraat. Ampzingstraat. Assendelverstraat. Bakkumsteeg. Bakkumstraat. Barrevoetestraat. Bilderdykstraat. Boeresteeg. Botermarkt. Boterstraat. Breestraat. Brouwerskade. Brouwersplein. Brouwersstraat. Brouwersvaart, de Clercqstraat. Coornhertstraat. Cruquiusstraat. Doelstraat. Drappenierstraat. Dreef (W.Z.) evenzijde. Drossestraat. van Eedenplein van Eedenstraat. Eendrachtstraat. Eerste Hasselaerstraat. Emmakade. Emmaplein. Emmastraat. Gasthuislaan. Gasthuisstraat. Ged. Oude Gracht tus- schen Yerwulft en Zijl straat no. '2—80 en no 1—71. Ged. Raamgracht. Ged: Yoldersgracht. Gierstraat. Groote Houtstraat (W.Z.) even no. Groote Markt no'. 2 t/m. 14. Hasselaersplein. Hazepaterslaan. Hertogstraat. Houtvaart. Jordensstraat. Jacobstraat. Jacobijnestraat. Jan Nieuwenhujjzenstr. Julianastraat. Karei van Manderstraat Keizerstraat. Kerkstraat. Klarenbeekstraat. Kolkstraat. Koninginneweg. Koningstraat. Koorstraat. Korte Annastraat. Korte Boogaardstraat. Korte Doelstraat. Korte Houtstraat. Korte Lakenstraat. Korte Vlamingstraat. Korte Wolstraat. Korte Zijlstraat. Kousebandslaan. Lakenkoopersstraat. Lange Annastraat. Lange Boogaardstraat. Lange Laan. Lange Lakenstraat. Langendijkstraat. Lange Raamstraat. Lange Vlamingstraat. Laurens Costerstraat. Leeghwaterstraat. Leidscheplein. Leidschestraat. Leidschevaart. Leidsche Zijstraat. van Loostraat. Luitensteeg. Magdalenasteeg. Mauri tsstraat. Meesteriottelaan. van Merlenstraat. Nadorstlaan. Nadorststraat. Nauwe Geldeloozepad. Nieuwe Kerksplein. Nieuwe Raamstraat. Nieuwlandje. Nieuwstraat. Nobelstraat. Olieslagerslaan. Olycanstraat. van Oosten de Brujjnstr. Oost-Indische Kade. Oranjeboomstraat. Oranjekade. Oranjestraat. Oude Raamstraat. Paardesteeg. Paarlaarsteeg. 'i Pand. Plein (W.Z.) even no. Popelingstraat. Prinsenhof. Prins Hendrikstraat. Pijlslaan. Raaks. Raamsingel. Raamvest. Rolla-ndstraat. Ruijchaverstraat. Schermerstraat. Schouwtjeslaan. Schreveliusstraat. Sophiaplein. Sophiastraat. Stolbergstraat. Stoofsteeg. Tempeliersstraat. Tuchthuisstraat. Tuinlaantje. Tweede- Hasselaerstraat. Voenpolderstraat. Verwulft. Vestestraat. Voorzorgstraat. Wagenweg. Waldeck Pyrmontstraat. Wester Boogaardstraat. Wostergracht. Westerstraat. Wilhelminapark. Wrilhelminastraat. Wilsonsplein. Wolstraat. Wijde Geldeloozepad. Zuid Brouwersstraat. Zuiderstraat. Zijlsingel. Zjjlstraat (Z.Z.) even no. Zijlvest. Zijlweg (Z.Z.) even no.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 924