906 Gemeenteraad Kieskring III. Adriaan Loosjesstraat. A. L. Dyserinckstraat. Amstordamschevaart. Amsterdamstraat. Anegang. Anthoniestraat. Asterstraat. Baan. Baanlaan. Badhuisstraat. Bakkerstraat. Barendsestraat. Barnesteeg. Beeksteeg. Borkenrodesteeg. Bloemhofstraat. Burgwal. Burretstraat. Busken Huetstraat. Camphuijsstraat. Oasteleijnstraat. Cornelissteeg. Cornells v. Noordestraat. Da Costastraat. Damstraat (Z.Z even no. Dreef (O.Z.) oneven no. Dubbele buurt. Eondjespoortstraat. Esschilderstraat. Essenstraat. Fabriciusstraat. Frankestiaat. Prederikspark. Gasthuispoort. Gasthuissingel. Gasthuisvest. Ged. Oude Gracht (tus- schen Groote Houtstr. en Spaarne) no. 73t/m. 137 en 82a t/m. 156. Gortesteeg. Gravinnesteeg. Groendaalsteeg. Groote Houtstraat (O.Z.) oneven no. Groote Markt alleen no. 16. Groot Heiligland. Haarlemmerliedestraat. de Haasstraat. Hagestraat. Hasebroekstraat. Heerensingel. Helmbrokersteeg. v. Hefjthuyzenweg. H. van Alphenstraat. Hofdjjkplein. Hoidykstraat. Hoogstraat. Houtmarkt. van der Hulststraat. Jan Hufjgenstraat. Janssen v. Raaijstraat. Jan van Walrëstraat. Kamperlaan. Kampersingel. Kamperstraat. Kamperstraat (Zijstraat). Kampervest. Kerkhofstraat. de Keij straat. Klaverstraat. Kleine Houtstraat. Kleine Houtweg. Klein Heiligland. Koningsteinstraat. Koolsteeg. Koralensteeg. Korte Heerenvest. Korte Hofstraat. Korte Poellaan. Korte Spaarne. Korte Yeerstraat. Krelagestraat. Lange Heerenvest. Lange Hofstraat. Lange Poellaan. Lange Veerstraat. Leliestraat Lepelstraat. Lieve Vrouwegracht. Linschotenstraat. van Marumstraat. Meester Joostenlaan. Melkboersteeg. Minderbroedersteeg. Molensteeg. Nieuwe Spaarnwouderstr. Nieuw Heiligland. O invalspoort. Oosterstraat. Ossenhoofdsteeg. Oude Groenmarkt. Palmstraat. Patientiestraat. Paviljoenslaan. Peuzelaarsteeg. Plein (O.Z.) oneven no. Poortstraat. Potgieterstraat. Raamsteeg. Ravelingsteeg. Romolenstraat. Rozenmarjjnsteeg. Rozenprieelstraat. Rustenburgerlaan. Rypstraat. Schagchelstraat. Schalkwijkerstraat. Schneevoogtstraat. Sint Anthoniestraat. Slachthuisstraat. Sleutelstraat. Spaarne. Spaarnesteeg. Spaarnwouderstraat. Spekstraat. Spijkermanslaan. Teding v. Berkhoutstraat. Teijlerplein. Teijlerstraat. Tollensstraat. Tulpenstraat. Turfmarkt. Turfsteeg. Tweede Vooruitgangstr. Tweede Zuidpolderstraat. Twijnderslaan. Tyboutstraat. Vaartstraat. Voorhelmplein. Voorhelmstraat. Voortingstraat. Vooruitgangstraat. Vijfhuizerstraat. W agenmakerslaan Warmoesstraat. Weversstraat. de Witstraat. Wydesteeg. 't Zakje. Zomerstraat. Zomervaart. van Zompelstraat. Zonnesteeg. Zuider Buitenspaarne. Zuidpolderstraat.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 926