907 Stemdistrict 1 voor Leden der 2e Kamer en Provinciale Staten en Stemdiatrict 1 Kieskring I voor Leden van den Gemeenteraad. Bakkumsteeg. Bakkumstraat. ■Barrevoetestraat. Boerestoeg. Botermarkt. Drossestraat. Gasthuisstraat Ged. Oude Gracht tus- schen Verwulft en Zijl straat no. 2 t/m. 80rood en 1—71. Ged. Voldersgracht. Gierstraat van no. 145nf. en van no. 228. Groote Houtstraat (W van no. 2 t/m. 102. Groote Markt van no. t/m. 14roód. Jacobstraat. Jacobijnestraat. Keizerstraat. Koningstraat. Korte Boogaardstraat. Korte Vlamingstraat. Korte Zijlstraat. Lange Boogaardstraat. Lange Vlamingstraat. Luitesteeg. Nieuwlandje. Z). I Nobelstraat. Paardesteeg. Paarlaarsteeg. 't Pand. Prinsenhof. Raaks. Stoofsteeg. Puchthuisstraat. Verwulft. Vestestraat. Wester Boogaardstraat. Zuiderstraat. Zijlstraat (Z.Z.) even no. van 2100. Zijlvest. Stomdistrict 2 voor Leden der 2e Kamer en Provinciale Staten en Stemdistrict 2 Kieskring I voor Leden van den Gemeenteraad. Alexanderstraat. Breestraat. Doelstraat. Drappenierstraat. Ged. Raamgracht. Gierstraat van no. 4 87rood en van no. t/m. 78rood. Groote Houtstraat van 102a rood, t/m. 180. Kerkstraat. Korte Annastraat. '30 no. Korte Doèlstraat. Korte Houtstraat. Korte Lakenstraat. Korte Wolstraat. Lange Annastraat. Lange Lakenstraat. Lange Raamstraat. Magdalenasteeg. Mauritsstraat. Nieuwe Kerksplein. Nieuwe Raamstraat. Nieuwstraat. Oranjekade. Oude Raamstraat. Popelingstraat. Prins Hendrikstraat Raamvest. Sophiaplein. Sophiastraat. Wilhelminastraat. Wilsonsplein. Wolstraat. Stemdistrict 3 voor Leden der 2e Kamer en Stemdistrict 8 Kieskring I voor Leden Assendelverstraat van no. 1 t/m. 35rood en van no. 2 t/m. 34. Bilderdijkstraat. Brouwerskade. Brouwersplein. Brouwersvaart. Coornhertstraat. Eendrachtstr. van 1 t/m 37 en van 2 t/m. 40. Eerste Hasselaerstraat. Gasthuislaan (van 1 t/m. lQSrood en van no. 2 t/m. 108. Hasselaerplein. Houtvaart. Kousebandslaan. Langendijkstraat. Leidschevaart (van no t/m. 16. van Loostraat. Nadorstlaan. Oljjcanstraat. Oranjeboomstraat (van t/m. 33rood en van t/m. 102. Oranjestraat van no. t/m. 197. en Provinciale Staten van den Gemeenteraad. j Rollandstraat alleen de no. 86 en 88 en 89 en 91. Ruijchaverstraat. I Schermerstraat. Tweede Hasselaerstraat. Voorzorgstraat alleen de no. lrood tot lc rood en no. 2 tot 6. Waldeck Pyrmontstraat van no. 1 t/m. 37a en 2 van 2 t/m. 30rood. Westerstraat. 91 Zijlsingel. Zijl weg (Z.Z.) even no.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 927