Stemdistrict 11 voor Leden der 2e Kamer en Provinciale Staten en Stemdistrict 5 Kieskring II voor Leden van den Gemeenteraad. Barteljorisstraat. Groote Markt van no. 1 t/m. 17. Kenaupark. Kenaustraat. Kinderhuisstraat. Kinderhuisvest. Korte Heerenstraat. Korte Margarethastraat. Krocht. Kromme Elleboogsteeg. Kruisstraat. Kruisweg (W.Z.) van no. 18 t/m. 74. Lange Margarethastraat. Magdalenastraat. Nassaulaan. Nassauplein. Nassaustraat. Nieuwe Gracht van no. 19 t/m. 57 en van no. 82a t/m. 102. Nieuwe Groenmarkt. Parklaan van no: 1 t/m. no. 15 en van no. 2 t/m. no. 14B. Peperstraat. Bolhuizen. Rolsteeg. Rozensteeg. Rozenstraat. Schoutensteeg. Smedestraat. Tuinstraat. TJrsulastraat. Vogelkoopsteeg. Witte Heerenstraat. Zoetestraat. Zjjhuizen. Zijlstraat (N.Z.) oneven no. Stemdistrict 12 voor en Stemdistrict 6 Kie Bakenessergracht. Bannesteeg. Begijnesteeg. Begijnhof. Bloemertsteeg. Ceeiliasteeg. Damsteegje. Damstraat (N. Z.) oneven no. Donkere Begijnhof. Donkere Spaarne. Goudsmidspleintj e. Groene Buurt. Groote Markt van no. 19 t/m. no. 33. Leden der 2e Kamer c 3kring II voor Leden Jansstraat. Kalversteeg. Klerksteeg. Koksteeg. Korte Begijnestraat. Korte Jansstraat. Korte Wijngaardstraat, 't Krom. Lange Begijnestraat. Lange Wijngaardstraat. Lombardsteeg. Morinnesteeg. Nauwe Appelaarsteeg. Nieuwe Gracht van no. 1 t/m. no. 17. a Provinciale Staten ran den Gemeenteraad. Nieuwe Kruisstraat. Noofüer Schoolsteeg. Pieterstraat. Ravesteeg. Ridderstraat. Schapenplein. Spaarne van no. 2 t/m. no. 28. Teij lershofjesstraat. Valkesteeg. Vrouwesteeg. Wijde Appelaarsteeg. Zakstraat. Zuider Schoolsteeg. Stomdistrict 13 voor Leden der 2e Kamer en Provinciale Staten en Stemdistrict 7 Kieskring II voor Leden van den Gemeenteraad. Bleekerstraat. Damaststraat. Dijkstraat. Glasblazersteeg. Glasblazerstraat. Harmenjansstraat. Harmenj answeg. Houtmarkt van no. 1 t/m. Oudeweg. no. 17. Korte Djjk. Koudenhorn. Melkboersteeg (N.Z.) alle oneven no. Oöstvest. Papentorenvest. Scheepmakersdijk. Spaarnoogstraat. Veerpolderstraat.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 930