Stemdistrict 14 voor Leden der 2e Kamer en Provinciale Staten en Stemdistrict 1 Kieskring III voor Leden van den Gemeenteraad. Anegang. Cornelissteeg. Frankestraat. Gasthuispoort. Gasthuissingel. Gastliuisvest. Gedempte Oude Gracht (tusschen Groote Hout straat en Kleine Hout straat! van no. 73 t/m. no. 123 en van no 82a t/m. 124. Gortesteeg. Groote Houtstraat (O.-Z.) van no. 1 t/m. no. 191. Groote Markt(alleen nr .16). Groot Heiligland. Kleine Houtstraat (W.Z.) van no. 2 t/m. no. 138. Klein Heiligland. Lange Voorstraat (W.Z.) van no. 2 t/m. no..40. Lepelstraat. Minderbroedersteeg. Nieuw Heiligland. Omvalspoort. Oude Groenmarkt. Peuzelaarsteeg. Ravelingsteeg, Schagchelstraat. Spekstraat. Warmoesstraat. 't Zakje. Zonnesteeg. Stemdistrict 15 voor Leden der 2e Kamer en Provinciale Staten en Stemdistrict 2 Kieskring III voor Leden van den Gemeenteraad. Berkenrodesteeg. Burrëtstraat. Damstraat (Z.Z.) even no. Eendjespoortstraat. Essenstraat. Ged. Oude Gracht tus- schen Kleine Houtstr. en Spaarne van no. 125 t/m. 137 en van no. 126a t/m. 156. Gravinnesteeg. Groenendaalsteeg. de Haasstraat. j Helmbrekersteeg. Jan Huygenstraat. Kampersingel. Kamperstraat van no. 1 t/m. 19roo<2. Kampervest. Kleine Houtstraat (O.Z.) alle oneven no. van no. 1 t/m. 125. Koningsteinstraat. Korte Hofstraat. Korte Veerstraat. Lange Hofstraat. Lange Veerstraat (O.Z.) oneven no. Patientiestraat. Rozemarij nsteeg. Spaarne (tusschen Dam straat en Ged. Oude Gracht) van no. 30 t/m. 114rood. Turfmarkt. Turfsteeg. de Witstraat. Zuider Buitenspaarne (W.Z.) van no. 2 t/m. 60. Stemdistrict 16 voor Leden der 2e Kamer en Provinciale Staten en Stemdistrict 3 Kieskring III voor Leden van den Gemeenteraad. Beeksteeg. Burgwal van no. 1 t/m. 67 en van no. 2 t/m. no. 58. Hagestraat. Hoogstraat- Houtmarkt van no. 19 t/'m. 63. Janssen van Raajj straat. Kerkhofstraat. Koolsteeg. Koralensteeg. Korte Spaarne. Lange Heerenvest van no. 2. t/m. no. 104c. Leliestraat. Melkboersteeg (allen even no.) Molensteeg. Nieuwe Spaarnwouderstr. Ossenhoofdsteeg. Raamsteeg. Sleutelstraat. Spaarne (O.Z.) var. no. 1 t/m. 35. Spaarnwouderstraat. Wydesteeg.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 931