GEMEENTE ZAKEN. Gymnasium. (Prinsenhof 3. 1196). College Curatoren. Dr. M. C. A. Bijleveld, Wilhelminapark 29, President Ds. B. P. Plantenga, Kleine Houtweg 81, Secretaris. Mr. H. Ph. Visser 't Hooft, Koninginneweg 107. Mr. A. Bruch, Kleverparkweg 29. C. H. Kuenen, Arts, Gedempte Oude Gracht 105. Dr. C. Spoelder, Rector. Oude Talen en Geschiedenis. Conrector. Drs. J. C. Opstelten, idem, idem. Drs. D. M. Hoogeveen, idem, idem. Dr. J. B. Schepers, Nederl. en Ge schiedenis. Mevr. Schram, Geschiedenis en Aard rijkskunde. J. Tielrooij, Fransch. Leeraren. G. Ras, Hoogduitsch. Mej. S. C. Land, Engelsch. Drs. W. L. Nolke, Wiskunde en Cosmogr., Natuur- en Scheikunde. Dr. W. van den Berg, Wiskunde en Natuurkunde. Dr. W. G. N. van der Sleen, Natuurl. Historie. S. P. de Vries, Hebreeuwsch. J3. ten Have, Gymnastiek. te Hoogere Burgerschool met vijfjarigen cursus. Directeur W. C. H. G. van Mourik Broekman, c.i. W. C. G. H. van Mourik Broekman, c.i., Wis- en Werktuigkunde. H. van den Heuvel Rijnders, w. i., Wis- en Werktuigkunde. Dr. H. H. Niessen, Wisk. en Cosmo- grafie. L. van der Vegt, Wiskunde. Drs. R. v. d. Hoek, Wisk. en Natuurk. H. Wieringa, Wisk. en Boekhouden. Dr. J. J. Haak, Natuurkunde. Dr. H. van Erp, Scheikunde. G. J. Tiessens, Scheikunde (tijdelijk). A. Meilink, idem. Dr. M. Bruijel, Geschiedenis. Drs. J. S. Bartstra, Nederlandsch en Geschiedenis. J. C. de Joode, Nederlandsch. P. H. Greiner, Nederlandsch (tijd). E. W. Venema, Aardrijkskunde. Leeraren. B. J. te Kiefte Aardrijkskunde (tijd). Mr. W. J. C. A. Nijgh, Staatsweten schappen (tijdelijk). M. F. van Goor, Fransch. J. H. Sauveur, Fransch. D. Hulshoff, Engelsch. F. P. van der Voorde, Engelsch. A. H. Günther, Duitsch. P. F. de Haan, Duitsch. J. J. Bauer, Teekenen. J. H. Pfersich, Teekenen (tijdelijk). H. van Donkelaar, Amanuensis. J. W. van der Veer, idem. J. B. A. de Vries, Gymnastiek en Openluchtspel. T. van 't Lam, idem. Mej. L. M. Zuidema, idem. J. Dollé, Concierge. 2e Hoogere Burgerschool met vijfjarigen cursus. Directeur Dr. A. D. Donk. Dr. A. D. Donk, Wis- en Scheikunde Dr. H. M. Janet, Wis- en Natuurk. Dr. W, E. de Mol, Plant- en Dierk. Dl J. J- v. d. Hoek, Geschiedenis. Bleeker, Nederlandsche taai. Prof. Dr. P. H. van Moerkerken, Ned. taal en Aardrijkskunde. A. Jackson, Fransch. J. Heemstra, Duitsch. F. P. v. d. Voorde, Engelsch. Leeraren. Mevr. van Sluijs Barbier, Fransch. H. Pot, Wiskunde, de Jong, Wiskunde. Schuitmaker, Nederlandsche taal. Mr. W. J. C. A. Nijgh, Staatsweten schappen. S. Klinkenberg, Teekënen. S. Martin, Gymnastiek. M. Houtkooper, Gvmnastiek. P. J. Mathot, Bewaarder.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 22