22 ALGEMEENE ZAKEN. Jhr. Mr. F. W. van Styrum, Mr. S. H. Vening Meinesz, Mr. H. P. Visser 't Hooft, Rechters-Plaatsvervangers. Mr. L. V. Hoog, Mr. Maclaine Pont, I Openbaar Ministerie. Mr. W. H. Hoyer, Officier van Justitie. Mr. T. A. M. A. von Löben Seis, Substituut-Officier van Justitie. Mr. J. J. G. van Everdingen, F. B. Hinrichs, Bureelchef ten Parkette van den Officier van Justitie. H. G. C. Meijer, Hulpschrijver. Mej. Ph. J. F. Hinrichs, Hulpschrijfster. F. Dekker, Hulpschrijver. Griffie. Mr. M. E. Booy; (1 Dec. 1899), Griffier. Mr. Dr. Jhr. B. v. d. Brandeler, Substituut Griffier. Mr. A. W. Baron Sloet, Substituut Griffier. Klerken ter Griffie. K- H. Kerkhoff, Rijksklerk \e klasse, Bureelchef Griffie Rechtbank, xvaarn. Griffier. D. van Heusden, Rijksklerk 2e klasse, waarn. Griffier. Mej. M. Davids. Mej. A. C. Boom. H. van Turnhout. A. M. Verkerk, Bode-Concierge. F. de Haan, Vaste Knecht. Beëedigde Vertalers. G. Wesseldijk, Fransche en Hoogduitsche talen. C. Heijman, Engelsche taal. Dr. A. H. Garrer, Latijnsche taal. P. Carl Bohin, Duitsche taal. G. A. van der Heijde, Fransche taal. G. van der Laan, Fransche taal. Ch. Tischman, Russische taal. Deurwaarders. J. N. Warnier. D. H. W. Henskes. J. v. Wijngaarden. A. v. d. Bosch. H. van de Weetering, te Zaandam. H. Vincent, te Haarlemmermeer. J. Hollenberg, te Purmerend. Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heem stede, Schoten, Spaarndam, Velsen, Wijk aan Zee en Duin en Zandvoort. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, des Woensdags te 10 ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdags te 10 ure. Mr. W. G. Del Baere, Kanton-Rechter. Mr. H. J. D. D. Enschedé, Mr. A. J. H. Merens, Mr. Dr. W. P. Vis, i Plaatsvervangers. Mr. H. Tuijmelaar, l Mr. P. Tjecnk Willink,

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 28