38 ALGEMEENE ZAKEN. Insvectie 2e afdeeling, voor de Directie Belastingen, Invoerrechten en Accijnzen van de Buitengemeententevens voor de Invoerrechten en Accijnzen te Haarlem. Kantoren Klein Heiligland No. 84. (Kamer No. 5). G. W. Martens, Inspecteur. C. J. Bruijn, Tijdelijk Inspecteur. Mr. J. B. Ebbinge, Tijdelijk Inspecteur. K- van Houten, Inspectie. E. W. Boswinkel, Rijksklerk. W. Sorber, Klerken. J. K- Hazelaar. C. P. Zwetsloot. F. Jans, Adjunct-Commies. J. Vermast, W. B. Engelenberg Jr. H. de Jong. Mej. A. W. Vogel. Directe Belastingen en Accijnzen. Geopend des Maandags, Woensdags en Donderdags van 9—2 uur. (Kamer No. 3) D. Fennema, Ontvanger. J. Betzema, Adj.-Commies. Kassier. G. Houwing, Adj.-Commies. Rijksklerken. Mej. J. v. d. Houten. A. S. van Zanten. W. Snijdoodt. Mej. J. R. Dijkstra. J. 'F. W. Stork. J. H. Steensma. A. Kluijver. B. J. v. d. Schgft. Klerken. H. S. Knoop. C. v. d. Wateren. Invoerrechten en Accijnzen. (Kamer No. 9). Geopend dagelijks van 94 en Zaterdags van 9 3 uur. D N. Houwing, Ontvanger. W. B. Engelenberg Jr., Adj.-Commies, tevens Geagreeerde en Kassier. L. de Haan, Adj.-Commies. Mej. A. van Capelle, Rijksklerke. Klerken. J. v. d. Ploeg. H. J. Koper. Mej. A. Hazelaar. G. Groenevelt, Concierge van het Kantoorgebouw. Inspectie 3e Afdeeling. (Baan No.. 27). J. A. V. Barmen 't Loo, Inspecteur. A. Buitendijk, Tijdelijk Inspecteur. L. H. Reintjes van Veerssen, Tijdelijk Adjunct-Inspecteur. J. E. Koning, Adjunct Commiezen. H. J. H. Hooijerink, Chef de Bureau. G. Wille. Rijksklerken. Mej. A. Weijl. J. van Wageningen. P. J. Braspenning. F. W. Hoogkamer Jr. B. M. Hissink. C. T. van Kempen. Klerken. I Mej. C. Vermast. I J. v. d. Beek. C. Eggink.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 44