AIOEMEENE ZAKEN. 39 Bureau Rijks Accountants. K- W. J. v. d. Loo, Adjunct-Accountant. J. G. de Vlieger. P. J. van der Maat, C. M. Steenken, C. H. Hazevoet, A. Engelgeer, Hoofd van het Bureau. W. A. de Jongh, Accountant. G. Dekker, Adjunct-Accountant. G. J. Habemehl, C. Bogaard, J. Schilstra, Rijksklerk. Klerken. J. W. Sasburg. Mej. A. Th. Kreuger. Mej. E. M. B. Assum. Ambtenaren van den actieven dienst. Wachthuis Klein Heiligland 84 (Kamer No. 10). W. Doedens, Verificateur (Douaneloods) M. Okkerse, Assistent Dienstgeleider en Scheepsmeter). P. van Beuge, Commies le klasse. J. Visser, le P. de Reijger, le W. Veldman, le Ambtenaren der Directe Belastingen. J. Oosterhuis, Assistent. J. Blok, P. Elgersma, A. Bevin, Commies le klasse. A. Hendriks, Commies le klasse. J. Delhez, le W. Schaper, le H. Jagersma, le Ambtenaren van den actieven dienst in de Buitengemeenten. R. Dijkstra, Assistent. L. J. C. Poppe, P. Kiewied, Commies le klasse. R. Oostindien, R. Stoeiwinder, le le W. Jansen, C. Doeksen, H. Alsema, C. C. W. Nicolai, Commies le klasse, le 2e 2e Deurwaarders der Directe Belastingen. R. Koopman, voor het Kantoor Haarlem. G. L. Natte, J. Das, Commissie van aanslag voor de Rijksinkomstenbelasting. E/ Egberts, Inspecteur, Voorzitter. J. Wentholt, Lid. de Breuk, Lid. J. W. van Santé, Lid. Schattings-commissie voor de Rijksinkomstenbelasting. J. Wentholt, Lid. J. C. van Ommeren, Lid. J. E. Egberts, Inspecteur, Voorzitter. C. J. Cramer, Lid. J. de Breuk, Lid. Raad van Beroep voor de Directe belastingen. Mr. E. J. Dorhout Mees, Voorzitter. Jhr. Mr. F. W. van Styrurn, Lid, plaatsverv. Voorzitter en Secretaris. E. H. Krelage, Lid. Mr. H. Tuijmeiaar, Lid. Mr. A. S. Miedema, Plaatsvervangend lid. Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te Bloemendaal, Idem. Mr. Dr. W. P. Vis, Idem. J. H. Wentholt, Idem. H. M. van Bemmelen, Idem. College van Zetters voor de Grond- en de Personeele belasting. J. de Breuk, Voorzitter. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen, Plaatsvervangend idem. Dr. H. D. Kruseman. C. J. Cramer. H. Fikkert. J. W. van Santé. G. J. Droste Jr.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 45