ALGEMEENE ZAKEN. 45 Het Frans Hals Museum der Gemeente Haarlem. Groot Heiligland 62. G. D. Gratama, Directeur. Tegen entrée van 0.25 per persoon Januari, Februari, November en December van 103 uur. Maart, April, Mei, September en October van 104 uur. Juni, Juli en Augustus van 105 uur. 2e Paaschdag, Hemelvaartsdag, 2e Pinkster dag en 2e Kerstdag (laatstgenoemde niet op Zondag vallende) van 123 uur. Gesloten Nieuwjaarsdag, Koninginnedag. Kosteloos te bezichtigen Zondags van 10-3 uur en elke le Woensdag der maanden Januari, Februari, November en December van 103 uur. Maart, April, Mei, September en October 104 uur. Juni, Juli en Augustus 105 uur. G. D. Gratama, Directeur. B. Cornet, Bode. K. v. Pel, Bewaarder. W. H. Scheurkogel,' J. A. Buddingh, Portier. M. Henneman, B. D. Bruining, Bode. A. Hensen, Bisschoppelijk Museum. (Jansstraat 79). Geopend behalve Zaterdags en Zondags en R. K- feestdagen van 105 ure tegen 25 cents de persoon. F. M. van der Burgt, Concierge. Stads-Bibliotheek. (Prinsenhof). Toegang kosteloos, geopend dagelijks (behalve Zondags) van 104 ure. Maandag en Donderdag bovendien van 710 uur 's avonds. Mej. A. E. Robbers, Assistente. J. D. Rutgers van der Loeff, Bibliothecaris. F. H. Benraadt, Adj.-Commies. A. Bruggemans, Concierge. Haarlemsche Concertvereeniging. Nico Gerharz, Directeur. Mr. M. v. Toulon v. d. Koog, Frans Halsplein 10, Voorzitter. Haarlemsche Bach-Vereeniging. Bestuur. G. B. Crommelin, Voorzitter. Jhr. C. J. A. Reigersman, Onder-Voorz. A. C. Strumphler, Bibliothecaris. Mr. H. Ph. 't Hooft, Penningmeester. Mr. L. J. van Toulon van der Koog, Secretaris. Maatschappij tot bevordering der Bestuur der J. C. Tadema, Voorzitter. O. D. Emrik, Secretaris. E. W. van Someren Gréve, Penningm. P. Risselada, Bibliothecaris. Jhr. A. W. G. v. Riemsdijk, te Aer- denhout. Dr. G. Nolst Trenité, Vice Voorzitter. Toonkunst, Afdeeling Haarlem. Af deeling. B. W. de Kanter, te Bloemendaal. Dr. G. E. A. Broese van Groenou. A. C. Strumphler. G. Warnderitik Vinke. W. F. Bloemendaal. Mr. M. v. Teuton- v. d. Koog.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 51