MILITAIRE ZAKEN. 47 Z. K Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen. H. Prins Hendrik der Nederlanden, Hertog van Mecklenburg, 'Protector. Jhr. Mr. Dr. A. Roëll, Voorzitter. Prof. Dr. H. A. Lorentz, Secretaris. J. A. Fontein, Penningmeester. Maatschappij tot Exploitatie van Staalwaterbronnen. Kantoor Frederikspark 8a. Badinrichting der Maatschappij enz. (Badhuisstraat N°. 5). Groote Kerk. Louis Robert, Organist. Orgelbespeling. Gedurende dé maanden April, September en October op Dinsdag- en Don derdagmiddag van 2 tot 3 ure. Gedurende de maanden Mei tot en met Augustus op Dinsdagmiddag van 2 tot 3 uur en op Donderdagavond van 1\ tot 8J uur. Voorts werd door den Raad bepaald, dat geene orgelbespelingen zullen wor den gehouden gedurende de maanden Nov., Dec., Januari, Februari en Maart. Xde Infanterie-Brigade. (Behoort tot de 1ste Divisie.) Staf te Haarlem. F. L. van den Hoff, Kolonel-Commandant, L. H. C. Caderius van Veen, Kaptein-Adjudant. P. H. Oudt, le Luitenant van specialen dienst. G. M. Maritz, Majoor der Militaire Administratie. 10s Regiment Infanterie. (Behoort tot de Xde Infanterie-brigade.) A. S. de Jongh, Luit.-Kolonel, Commandant. H. J. de Klein, Majoor, Bataljons-Commandant. L. C. A. Marchant, C. J. A. Kruyt, B. F. Westerweel, le Luitenant der Militaire Administratie. P. W. Groot, F. J. W. J. Scneurleer, 2e H. C. van der Pant, Kapitein. C. Koning, H. C. B. Schregardus, J. C. Rijk, P. Volbeda, P. S. Hartogh Heijs v. Zouteveen, J. Mateman, C. A. van Beugen Bik, M. A. van der Lijke, A. W. F. Koningsfeld, M. J. J. Lavoo, J. W. C. ten Have, A. R. van den Bent, T- C. Kers, J. J. Rutgers, le Luitenant-Adj. Staf. F. M. J. Stuvel, le Lut. Politietroepen. J- J- Pot, U A. van Soest, le Luitenant Ged. bij het Regiment Genietroepen. J. J. Six Dijkstra, le Luit.-Adjudant. A. P. Lieuwens, le Luit.-Adjudant. C. M. Olifiers, le J. H. Brainlage, le Luitenant Ged. bij de Militaire Verkenningstroepen. J. H. C. M. van Buitenen, le Luitenant Idem, tdem. C. A. van Keulen, W. F. Hennink, C. Eldermans, W. J. Lambert, A. Claessen, J. A. W. Bor, C. F. A. Milders, G. Blokhuis, M. R. de Bruijne, E. Dijkstra, N. W. L. Everts, H. Kromhout, J. M. H. van Aanholt, 2e H. Onderstal, - 2e le Luitenant. le le le le le le 2e 2e 2e 2e

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 53