STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. 57 Scheepvaart-Maatschappij „Holland—Friesland". C eregelde Stoombootdiensten v. „Haarlem" naar „Friesland" en „Groningen". Vaste Vertrekdagen. Van Haarlem naar Leeuwarden, Harlingen, Franeker en Groningen iederen Maandag en Donderdag voormiddag. Naar Drachten, iederen Maandag en Donderdag, voormiddag. Bolsward en Sneek, Dinsdags, voormiddag. Dokkum, Donderdags, voormiddag. Vertrek van Rotterdam: Maandag en Donderdag 's morgens, via Gouda, Boskoop, Waddinxveen en Alphen. Naar Haarlem van Leeuwarden, Harlingen, Franeker, Dinsdags vroeg en Vrijdags namiddag 2 uur. Van Heerenveen, Gorredijk, Akkrum, Oldeboorn en Drachten, 2-maai p. w. Sneek, Woensdags vroeg. Dokkum, Maandags voormiddag. Doorvrachten naar Joure, Makkum, Workum, Martenshoek, Hoogezand, Sappemeer, Zuid broek, Scheemda en Winschoten. Verbindingen naar alle plaatsen in Friesland en Groningen. Naderwnlichtingen bij de Directie te Rotterdam, Telephoon Nos. 10472/23, fr Leeuwarden, Telephoon N°. 2 en bij den Agent te Haarlem, A. Vink, Spaarne 84, Telephoon N°. 2250. Stoomboot Wilhelmina. (Directie J. B. Verschure Co., Amsterdam, Amstel 30). Agent A. Vink, Spaarne 84. Tel. 2250. Vertrek van Dordrecht Donderdagmiddag 3 uur. Aankomst te Haarlem Vrijdagmorgen 11 uur. Vertrek naar Dordrecht Maandagmorgen 10 uur. Aankomst te Dordrecht Dindagavond 7 uur. Varende langs Schoonhoven, Dordrecht, Sliedrecht, Hardinxveld, Giesen- dam, Werkendam, Gorcum, Leerdam, Alblasserdam, N.-Veer, Kinderdijk, Slikkerveer, Bolnes, IJselmonde, Kralingen, Krimpen aan de IJsel, Ouwerkerk, N. Kerk, Moordrecht, Gouderak, Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwsluis, Alphen, Smolenaars, Koudekerk, Leiderdorp, Leiden, Haarlem, de Zaanstreek, Amsterdam. Vertrek naar Amsterdam: Dinsdagmorgen 9 uur, Vrijdagmorgen 11 uur, Vertrek naar Rotterdam Maandagmiddag 4 uur, Woensdagmorgen 7 uur.' Woensdagavond 6 uur, Vrijdagavond 10 uur, Zaterdagmorgen 7 uur. Bestelhuis voor onderstaande booten. Agent A. Vink, Spaarne 84. Tel. 2250. Schipper Jongewaard Aankomst Maandag- en Donderdagmorgen. Vertrek Dinsdag- en Vrijdagmiddag 12 uur (Zaanstreek). Leidsche Schipper Van der Velden. Vertrek Woensdag- en Zaterdag middag 12 uur. Goudsche Schipper Vertrek van Haarlem Donderdagmorgen 6 en Zater dagmiddag 12 uur. Vertrek van Gouda Dinsdag- en Vrijdagmorgen 6£ uur. Beverwijkerbootje Beverwijk (Maandag- en Woensdagmiddag 2 uur)

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 63