ALPHABETISCHE LIJST DER BEROEPEN ENZ. Aannemers. Aanplakkers. Aansprekers en lijkbezorgers. Aardappelen, groenten enz. (Koopl. in). Accountants. Advertentie-Bureau. Advocaten. Antiquiteiten (handelaars in). Apothekers. Architecten en Bouwkundigen. Assurantiën en Agenten van Verz. Maatseh. Automobielen en Motorrijwielen (Han del in). Auto Garage Stalling. Auto-, Motor- en Rijwielmateriaal. Azij nf abrikanten. Badhuishouders. Bank van leening. (Inbrengsters en Inbrengers). Barbiers. Bedden, matrassen enz. (in). Beeldhouwers. Begrafenisvereenigingen. Behangselpapieren (Winkeliers in) Behangers en stoffeerders. Bestellers v. goederen op Amsterdam enz. Beurtschippers. Bewaarplaats voor inboedels. Bierbrouwers. Bierhandelaren. Bierhuishouders. Bioscopen. Billardmakers. Bleekers. Blikverpakking. Bloembollenhandelaars en kweekers. Bloemen (Winkeliers in). Bloemen (in kunst). Bloemisten en hoveniers. Boekbinders. Boekdrukkers. Boekhandelaars. Bontwerk, Pelterijen enz. (in). Boomkweekers. Borstelwerken enz. (in). Boter (Fabriek van). Boter, kaas, enz. (Grossiors in). Boter, kaas, enz. (Winkeliers in). Bouwmaterialen (in). Brandstoffen (winkeliers en kooplieden in). Brandverzekeringmaatschappijen. Breiïnrichtingen. Breukbandenmakers. Brillen, kijkglazen enz. (Magazijnen van). Bronzen, vernikkelen, vergulden, enz (Inrichting van). Broodbakkers. Bruiloftsartikelen (In). Buikbandenmakers. Bureau (Technisch). Cacaofabrikanten. Calligrafen. Caoutchouc-artikelen (Fabriek van). Caoutchquc-artikelen (Winkeliers in). Coiffeuses. Collecteurs Staatsloterij Confectie (Magazijnen van Heeren- ei. Kinder-). Co^ifiseurs. Corsetten. Courantiers. Damast en Lijnwaadpakkers. Dames-Confectie. Dameskleedermaaksters. Dansen (Onderwijzers in het). Decoratieschilders. Deurwaarders. Diens t verrichtingen Draaiers (Hout-, ivoor- enz.) Drogisten. Drijfriemen (Fabriek van). Effecten (Commissionnairs in). Electrische toestellen (Fabrikanten van) Electro Technisch Bureau. Electro-Therapie. Fotografie-artikelen (In). Fournituren. (Winkeliers in). Fruiten (In). Galanteriën enz. (In). Garen, Band, enz. (Winkeliers in/. Gas- en Waterleidingtoestellen. Gasgloeilicht. Gebreide goederen (In). Gebruiksartikelen.

Adresboeken Haarlem | 1921 | | pagina 650