980 VaikccntraJe te Haarlem-. Ned. Litho-, Foto- en Chemigrafenbond. I). Andrea, Secretaris, Kastanjestraat 19, Schoten. W. Woudenberg, Penningmeester, Drosse- straat 14b, Haarlem. Alg. Ned. Metaalbewerkersbond. C. v. d. Winden, Secr.-Penningm., Frans Halsstraat 13rd. Haarlem. Alg. Ned. Bond van Meubelmakers enz. O. Jansen, Secr., Garenkokerskade 40, Haarlem. 1). w. Bemmelen, Penningm., Leidsche- plein 23 rd., Haarlem. Ned. Bond v. Werklieden in Overheidsdienst. P. Prinsen, Secretaris, van Berensteyn- straat 32, Haarlem. A. L. Staphorst, Penningmeester, van Oorschotstraat 8, Haarlem. Ned. Bond van Onderwijzers (Haarlem). G. Brouwer, Secretaris, Overtonstraat 9, Schoten. Ned. Bond van Onderwijzers (Haarlem). Jac. Stolp, Penningmeester, Bloemhof straat 29 rd., Haarlem. Ned. Bond van Onderwijzers (Schoten). L. W, v. Asperen, Secr., Ged. Schalkb.- gracht 47, Schoten. Penningmeester Alg. Ned. Opzichters en ïeekenaarsbond. O. v. d. Haak, Secretaris, de Genestet- straat 2, Haarlem. Ad. de Pater, Penningm., Bakenesser gracht 40, Haarlem. Ned. Schildersgezeilenbond. J. Bloemzaad, Secr., L. Heerenstr. 27rd., Haarlem. G. de Lugt, Penningm., Gen. Botha- -straat 118, Schoten. Aangesloten Bureau voor Arbeidsrecht i zitting des Maandagsavonds van 7 tot Sl/3 uui Louis J. C. Poppe, Ambtenaar. Alleen vt Ned. Bond van Tabakbewerkers. 1). Meurs, Secretaris, Oudeweg 57rd., Haarlem. G. J. Goijaerts, Penningmeester, Zuid polderstraat 22, Haarlem. Ned. Bond van Slagersgezellen. W. F. Hillen, Secretaris, Kolk straat 5, Haarlem. P. Volbracht, Penningm., Castelein- straat 4, Haarlem. Ned. Stucadoorsbond. J. v. Heerden Jr., Secr., Beeksteeg 21, Haarlem. Baas, Penningm., Schermerstraat 8rd., Haarlem. Centr. Bond van Transportarbeiders. J. Hoetmer, Secr. Penningm., Eendjes poortstraat 9, Haarlem. Bond van Straatmakers (Bloemendaal). A. Hendriks, Secr.-Penningm., Kastanje straat 11, Schoten. Bond van Straatmakers (Haarlem). F. Smeenk, Secr.-Penningm., L. Marga- rathast.iaat 20b, Haarlem. Ned. Ver. van Spoor- en Tramwegpersoneel. H. J. Klein, Secr., Spaarne 94, Haarlem. P. Klingens, Penningm., 1 e Vooruitgang- straat 108, Haarlem. Alg. Ned. Typografenbond. H. A. Hoogerbeets, Secr., Alb. Thijm- straat 23, Haarlem. F. Kleerwolf, Penningm Garenkokers kade 8, Haarlem. Alg. Ned. Bond van Verzekeringsagenten. Joh. de Tello, Secr., v. Zeggelenstr. 18, Haarlem. P. de Vries, Penningm.. Molensteeg 8, Haarlem. s gevestigd Frans Halsstraat 13zwart houdt tor georganiseerde arbeiders. NED. ROOMSCH-KATHOLTEKE VOLKSBOND, Afd. HAARLEM. R. K. Volksbond. G. Scholte, Administrateur, Smedestr. 23. Bakkers. H. Bijster, Secret., Bisschop Ottostr. 22. Bloemisten. J. Duin, Secr., Waldeck Pyrmonthstr. 15. Bouwvakbond. B. de Leeuw, Secretaris-Penningmeester, L. Vlamingstraat 5. Bond v. Overheidspersoneel. P. C. v. d. Meijden. Secretaris, Kruis tochtstraat 13. Bond v. Transport. O. v. d. Haak, Secretaris, Molensteeg 37. Kleermakers en Naaisters. J. Goedemans, Secret., Kvuistochtstr. (30. Standsorganisatie. R. K. Meubelmakers. C. Gigengack, Secret., N. Groenmarkt 7. Metaalbewerkers. G. Telman, Secretaris-Penningmeester, Eikenstraat 5, Schoten Post- en Telegraaf. A. Adelaar, Voorz.-Secr. Popelingstr. 5. Tabaksbawerkers- A. Meulenbroek, Secretaris, Gen. de La Reijstraat 53. Bond v. Spoor- en Trampersoneel. J. Nijboer, Secretaris, Berckheijdestr 28. Grafische Bond. G. J. Selhorst, Secretaris, Rollandstr. 33. Fabrieksarbeiders. U. Boon, Secretaris, Doelstraat 23 rd.

Adresboeken Haarlem | 1923 | | pagina 1016