990. J. P. H. C'astricuin, Techn. Ambt., Nagt- zaamstraat 16 rood. J. Veen, Werkm. 2ekl., Kleverparkweg 193. H. Scheen, Opzichter-teekenaar, Brouwers kade 81. •1. Mulder, Teekenaar, Ged. Oudegracht 50. H. Kaan, Teekenaar, Ruijsdaelstraat 3 rood. C. E. v. Bilderbeek, Magazijum., Tetterode straat 105. K. Bakker, Chef de Bureau, liipperdastr. 5. J. D. de Bruijn, Chef de Bureau, JDuven- voordestraat 22. K Houwen, Chef de Bur.,- Statenbolwerk 2a. A. L. Surendonk, Bureau-referent, Badhuis straat 21. E. P. W. Meeuweszen, Bureau-referent, Kampersingel 46. A. J. A. v. d. Stadt, Bureau-referent, Julianaweg 313, Bloemendaal. H. W. Bitter, Chef-Commies, Badhuisstr. 23. C. Vrolijk, Commies, Goltziusstraat 18. A. J. v. Zutphen, Commies, Gaelstraat 37. L. Jansen Fzn., Commies, Zijlvest 17. W. H. A. Hommes, Commies, Hoofmanstr. 13. J. v. d. Werff, Commies, Tramstr 7, Zandvoort. C. J. Lust, Commies, Langendijkstraat 31. J. F. v. Duuren, Commies, Kopstraat 26. A. v. Dijk, Commies, Schagchelstr. 16rood. A. W. Wesselius, Commies, Voorhelmstraat 14 rood. -1. H. Coert, Commies, Statenbolwerk 28. H. J, Langeveld, Commies, Gasthuissingel 42 rood. J. T. Erdtsieck, Commies, Goltziusstr. 20. C. E. v. Eijkern, Commies, Tetterodestr. 41. J. A. Welsink, Commies, Kerkplein 12a, Bloemendaal. J. S. Kemp, Commies, Nassaustraat 15 rood. IT. J. C. Broeker, Commies, Hoofmanstr. 70. B. G. Serné, Cummies, Brouwerskade 47. J. H. Keizer, Commies, Anslijnstraat 23. J. H. Knipper, Commies, Twijnderslaan 47. L. J. W. A veling, Commies, Hoofmanstr. 20. NOORD-ZUID-HOLLANDSCHE F. L. Jung, Commies, Anslijnstraat 41. H. A. v. d. Meij, Commies, Jacobijnestr. 7 rd. J. T. Boersma, Commies, Ged. Schalkburger- gracht 29, Schoten. G. v. Koon, Commies, Ripperdastraat 18. K. F. Bartman, Commies, Raam vest 35. J. P. de Korne, Commies, Anslijnstr. 13. W. de Pierre, Commies, Anslijnstraat 35. H. Wijdoogen, Commies, Voorhelmstr. 15 rd. J. C. Kedde, Commies, Z. Polderstraat 15. P. Mes, Klerk, Gen. de Wetstr. 47, Schoten. C. M. J. Hulshof, Klerk, Amsterdamstr. 38. F. L. Diel, Klerk, Gaelstraat 19. H. F. Boven, Klerk, Zocherstraat 9. J. Fröger, Commies-titulair, Kampersingel 50 rood. J. S. Camman, Commies-titulair, Schermer straat 14 rood. M. Korremans, Commies-titulair, Zijlweg 17. J. Lammers, Commies-titulair, Ruijchaver- straat 31 rood. P. Vester, Commies-titulair, Hoofmanstr. 34. H. Droogendijk. Commies-titul., Kinschoten straat 64. J. Brouwer, Commies-titulair, Teijlerpl. 23. H. P. Kruijer, Commies-titulair, Merkman straat 1. E. J. Th. Picard, Commies-titulair, Celebes- straat 17, Schoten. A. Eekhof, Commies-titulair, Schoterw. llOrd. C. J. Dodenhuis, Commies-titulair, Nassau straat 4 rood. K. Dansen, Schrijver, Pres. Steijnstraat 68, Schoten. M. F. Lammertsma, Schrijver, Graafschap straat 68. P. C. Broekmeijer, Schrijver, Busken Huet- straat 1. J. de Ridder, Schrijver, Kamperstraat 62. M. Reijnen, Schrijver, Nassaulaan 46. A. J. v. Zutphen Jr., Schrijver, Gaelstr. 37. P. Baggerman, Schrijver, v. Marumstr. 65. P. Tijdgaat, Schrijver, Bannesteeg 5. TRAMWEG MAATSCHAPPIJEN. ELECTRISCHE SPOORWEG MAATSCHAPPIJ. Hoofdkantoor: Jansweg 2-4. BestelkantoorKlein Heiligland 20. Camplaan, Heemstede. Directie: Ir. W. J. Burgersdijk en H. A. Waller. Mr. D. A. E. ïmmink, Secretaris en Chef van Vervoer. Ir. H. J. Mulder, Chef v. Tractie en Materieel. Ir. B. Nugteren, Chef van Weg en Werken. P. M. Gieske, Chef vrd. Uitvoerenden Dienst. MIDDELEN VAN VERVOER EN VRACHTRIJDERS, W. BUS' STOOMBOOTMAATSCHAPPIJ. Kantoor Damstraat 27, Telef. 96. 1. Van Haarlem naar Rotterdam langs Haarlemmermeer, Aalsmeer, Oude Wetering, Roelof- arendsveen, Alfen a/d. Rijn. Boskoop, Waddingsveen, Gouda, Moordrecht. Ouderkerk, Capelle en Krimpen a/d. IJssel. Voor passagiers, goederen en vee dagelijks, behalve Zaterdags en Zondags, 6.30 voormiddags. 2. Van Haarlem naar Amsterdam, langs Spaarndam, Spaarndammerpolder, Houtrakpolder, Westzaan, Groote IJpolder en Oostzaanpolder, dagelijks, behalve Zondags, 6 uur voormiddag.

Adresboeken Haarlem | 1923 | | pagina 1026