GEMEENTE ZAKEN. 13 Havenwezen. J. Kramer, Inspecteur. 1 F. Kamermans, Onder-Opzichter. M. M. J. Terpoorten, Onder-Opzichter. F. Boone, Marktwezen. (Onder toezicht van den Gem. Ontvanger). A. Klein de Groot, Onder-Opzichter. H. van Dantzih, Onder-Opzichter. Hout en Plantsoenen. Bureau Kleverlaan No. 3. Kantooruren, dagelijks van 9—12 uur. J. L. Bouwer, Directeur, Velserstraat 33. I A. Machielsen, Opzichter. B. de Kruijf, Jr., Inspecteur. G. Veldkamp, Boekhouder. C. C. M. van Hees, Directeur. N. Hazevoet, Bureaulist. N. B. v. d. Waals, Tooneelmeester. F. N. A. Groos, Portier. Stadsschouwburg. J. G. de Droog, Stoker. J. van Nimwegen, Tooneelknecht. J. W. Kappelhof, Electricien. S. P. B. de Droog, Requisiteur-Behanger Stads-Apotheek. (Kampersingel)'. D. L. Keur, Provisor. Bank van Leening. (Kleine Houtstraat). E. A. van Pellecom, Adj.-Boekhouder. I Mej. D. R. Piers, Adj.-Klerk. A. M. van Koningsbrugge, Klerk. E. Voet Jr., Taxateur van fuweelen. Inbrengsters. M. Fibbe geb. de Graaf, (Korte Spaarne 1.) Dienst voor H. L. Warnier, Inspecteur. M. J. Vink, Adjunct-commies. G. L. Plut, Terreinbewaarder. Lichamelijke Opvoeding. P. J. Parson, Terreinbewaarder. A. Ruigrok, J. C. Grootes, Bediende. BRANDWEER. Schel bij brand No. 15333 op Staf. C. J. van den Broek, Commandant, Verspronckweg 29. H. Daudeij, 2e Commandant, Zijlweg 109. J. G. Martin, \e Adjudant, Schagchelstr. 31. G. Spaan, 2e Adjudant en Secretaris, Zuider Buitenspaarne 142. Vrijwilligers Compagnie. Kapitein, J. F. van der Vaart. D. Franken, Sergeant. P. H. M. Middeldorp, P. B. Kerkhoff, H. Daudey JWz., J. A. M. Blansert, le Luitenant. J. H. C. v. Ruyven, 2e H. C. Vernout, 2e B. J. van Liemt Jr., Serg.-Majoor. Ladderbrigade. Waarn. Chef: B. Viëtti, Witte Heerenstraat 3. Ladderremise: (Lange Wijngaardstraat). Reserve. le Compagnie, 't Pand, kapitein W. F. H. Voet; 2e Compagnie, Janskerk, kapitein O. F. H. Schönhuth; 3e Compagnie, Witte Heerenstraat, kapitein J. P. Daudeij, 4e Compagnie, de Waag, D. van Hemert; 5e Compagnie. Burretstraat, kapitein H. van Niel; 6e Compagnie, Doelen, kapitein D. Bijleveld.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 15