GEMEENTE ZAKEN. 17 Gemeentelijke Avondschool voor Nijverheidsonderwijs. (Zijlvest). DirecteurJ J. Bauer, Oranjekade 35. Leeraren. J. J. Bauer, Leeraar in de Projectieleer. G. J. A. Kerkhoff, Leeraar in het Hand en Vakteekenen en de Stijlleer. J. Reyenga, Leeraar in het Handteekenen. J. A. L. Doyer, Leeraar in het Rekenen, de Wiskunde en de Nederl. Taal. (Plaatsvervangend Directeur). J. P. Strijbos, Leeraar in het Rechtlijnig-, het Meubelteekenen en de Stijlleer. E. Veldhoen, Leeraar in het Rekenen en de Nederlandsche Taal. M. D. van Dijk, Leeraar in het Hand teekenen. M P. J. van der Weiden, Leeraar in het Handteekenen. J. P. van den Berg, Leeraar in het Hand teekenen. C. C. Poppink, Leeraar in de Werktuig kunde. G. Bollebakker, Leeraar in het Rekenen, de Wiskunde en de Nederlandsche Taal. G. Brakel, Leeraar in het Rechtlijnig- en het Bouwkundig teekenen. A. Wensing, Leeraar in het Rechtlijnig- en het Werktuigkundig teekenen. A. v. Harreveld, Leeraar in de Electro- techniek en in het Electro-technisch teekenen ook aan den vervolgcursus. G Baars, Werktuigkundig teekenen en Materialenleer. P. Bakker, Boekhouden. J. G. Rijkeboer, Electr. techn. teekenaar en de Materialenleer voor Electro-techniek. N. G. Schultheiss, Leeraar Stoomw., werk tuigkunde, Sterkteleer (tijdelijk). H. Felix, Leeraar kennis Werkt, en Sterkte- leer (tijdelijk). H. A. Oosterlee, Leeraar Natuurk. (tijd.). H. Eebes, Leeraar Burg. Bouwkunde en Materialenleer (tijdelijk). W. A. de Wijn, Leeraar Scheepsbouwkunde (tijdelijk). A. Hartog, Leeraar Natuurkunde (tijd.). M. L. Lindhout, Leeraar, Sterkteleer (tijd.). v' d- Hart> Leeraar Nederlandsche Taal (tijdelijk). N. G. Schultheiss, Leeraar in de Werktuig kunde en het Werktuigkundig teekenen. H. Felix, Leeraar in de kennis van Werk tuigen en de Sterkteleer voor M. B. D. N. de Lange, Leeraar in de Sterkteleer aan de Bouwkundigen. H. Eeles, Tijd. Leeraar in de Brug-Bouw- kunde en de Materialenleer aan de bouwkundigen. Christelijk Lyceum. (Emmakade). Rector: W. van Dorp. Rijkskweekschool voor Onderwijzers. Leidschevaart Directeur: J. G. Nijk. Kweekschool voor Onderwijzeressen. (Hazepaterslaan) Directeur: H. W. Korenstra. „Da Costa" Kweekschool. Nieuwe Gracht 98). Directeur: O. A. Houwen. Middelbare Technische School. (Meester Cornelisstraat Directeur: Ir. G. Hofstede. Ambachtschool. (Kleverparkweg) Directeur: A L. Hengeveld. Avondvakteekenschool (Kleverparkweg). Directeur: A. L. Hengeveld. School voor Bouwkunde, versierende kunsten en kunstambachten. (Dreef). Directeur: H. C. Verkruijsen. i 1 e n. Haarl. Huishoud- en Industrieschool. S chneevoogtstraat) Directrice: Mej. D. van de Waal. St. Joseph Gezellen Teekenschool Onder Bestuur der St. Jos. Gez. Vereen. (Kamperstraat). Directeur: J. K. C. van Brussel. R. K. Industrie- en Huishoudschool. Onder Bestuur van den Haarlemschen Bond van R. K. Meisjespatronaten. (Kleine Houtweg 14.) Directrice: Mej. M. M. Veeger. R. K. Vervolgonderwijs. Onder Bestuur van den Haarlemschen Bond van R. K. Jongenspatronaten. St. Josephschool. Nieuwe Gracht 16). J. T. C. v. d. Sluis, Hoofd. R. K. Handelsavondschool met 5-j. cursus. Onder Bestuur van den Haarlemschen Bond van R. K. Jongenspatronaten. (Ged. Oude Gracht 120). Directeur: J. A. Luijten.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 19