I. VAN DER HORST Rijwielhandel Frankestraat 45 Handel in RIJWIELEN en ONOERDEELEN Reparatie-inrichtin g Koopt in „DE STADSCONCURRENT" hrma VAN DER HORST, Paul Krugerstraat 22/24, Tol. 15420 Specialiteit Vakkleeding, gemaakt en naar maat Heeren-, Dames- en Door lage exploitatiekosten billijke prijzen Alphabetische Naamlijst van Inwoners van Haarlem en Omstreken. Horst, Wed. ter Laan v. Bloemenhoven 6 (Heemstede). Horst, A. van der metaaldraaier, Kleine Houtstraat 94rood.. Horst, Wed. A. J. van der Spaarne 90. Horst, A. J. J. M. van der Binnenweg 84 (Heemstede). Horst, A. L. van der loodgieter, Kloosterstraat 28 (Schoten). Horst, B. H. C. van der electricien, Celebesstraat .30 (Schoten). Horst, C. M. J. van der portier, Brederodeweg 17 (BI.daal). Horst, E. van der Brederodeweg 86 (Bl.daal). Qn^> 22239. Horst, G. van der opperman, Vogelenzangscheweg 102 (Bl.daal). Horst, Mej. G. A. van der naaister, Kennemerstraat 9c rood. Horst, G. H. J. v. d. K. Rap café-restaurant v/h. Kuipers, Stationsplein. Horst, H. van der Rijksstraatweg 89e (Schoten). Horst, H. van der schilder, Oranjeboomstraat 35. Horst, H. L. van der magazijnbed., Dr. Schaepmanstraat 7 (H.liede). Horst, H. H. van der chef expediteur, Joh. de Breukstraat 32. Horst, Mej. H. J. van der stenografiste, Timorstraat 34 (Schoten). Horst, H. Ph. M. van der handelscorrespondent, Zijlvest 7. Horst, J. van der Oranje Nassaulaan 55 (Bl.daal). Horst, J. van der lampenist, Geweerstraat 8 (Heemstede). Horst, J. van der schilder, Houtmarkt 51. Horst, J. van der Gasthuisstraat 3rood. Horst, J. van der winkelbediende, Olieslagerslaan 26. Horst, J. van der rijwielhandel, Frankestraat 45. Horst, J. A. van der melkventer, Korte Heerenstraat 8. Horst, J. A. van der bloemist, Delftstraat llrood. Horst, J. H. van der koopman, Slachthuisstraat 91. Horst, J. H. v. d. kleerbleeker, Bleekersvaartweg 11 (H.stede). 28188. Horst, J. J. van der arbeider, Lindenlaan 23 (Heemstede). Horst, J. J. A. van der schilder, Adr. Loosjesstraat 1c. Horst, J. M. van der Papentorenvest 53. Horst, J. P. van der schilder, le Hoogewoerddwarsstraat 22 (Schoten) Horst, J. P. v. d. steenh., Tedingh v. Berkhoutstraat 16 (Haarl.liede). Horst, J. P. van der schilder, Wouwermanstraat 62. Horst, J. W. van der bankwerker, Teslastraat 55 (Heemstede). Horst, L. van der bankwerker, Lange Margarethastraat 18. Horst L. van der Amsterdamstraat 3ij. Horst, Wed. M. van der Lange Margarethastraat 20e. Horst, Wed. M. E. van der Kastanjelaan 15 (Heemstede). Horst, Mej. M. J. van der Kerklaan 103 (Heemstede). Horst, M. W. J. van der Paul Krugerstraat 24 (Schoten). Horst, P. van der schipper, Iepenlaan 41 (Heemstede). Horst, P. H. van der boekhandel, Iepenstraat 9. Horst, P. J. van der stoker, Meerweg 3 (Heemstede). Horst, P. J. van der koffiehuishouder, Ged. Raamgracht 4boven. Horst, P. Th. van der arbeider, Lombokstraat 5 (Heemstede). Horst, R. van der bankwerker, Olieslagerslaan 9. Horst, S. van der kok, Schoterweg 168 (Schoten). Horst, Th. van der timmerman, Zuid Brouwersstraat 42. Horst, W. van der grondwerker, Hodsonstraat 119 (Schoten). Horst, W. J. van der Nagtzaamplein 29. Horst, Wed. W. J. D. van der Maerten van Heemskerkstraat 67. Horsten, H. P. wagenmaker, Allanstraat 70. Horsting-, Wed. O. Rolhuizen 4a. Horstman, A. hoofdconducteur Ned. Spoorw., Zijlweg 22. Horstman, P. E. J. veehouder, Z. Schalkwijkerweg c/l8 (Haarl.liede) Horyaans, Mevr. C. N. Beetsplein 8 (Heemstede).

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 362