72 GEMEENTE ZAKEN. BLOEMENDAAL. Jhr. A. Bas Backer, Burgemeester. E. W. A. van Nederhasselt, Wethouder. J. C. Laan, Wethouder. Mr. Dr. J. F. Veeren, Secretaris. J. Th. Bornwater. H. Hogenbirk. J. G. van Kessel. A. F. Kremer. J. C. Laan. Mr. Dr. J. Luden. Jhr. J. C. Mollerus. E. W. A. van Nederhasselt. Raadsleden N. Nuijens. A. J. Prinsenberg. Ch. F. de Roo van Alderwerelt. C. Schulz. P. Verdegaal Rzn. C. W. de Visser. A. J. de Waal Malefijt. Jhr. B. de Jonge van Campens Nieuwland, Ontvanger. Mej. P. J. van Drooge, Klerk bij den ge meente-Ontvanger. H. Douwma, Deurwaarder-bediende bij den gemeente-Ontvanger. H. de Vries, Bevolkingsagent. K. J. van Apeldoorn, Gemeentebode. Politie Agent v. Politie le kl. A. Hiemstra, Commissaris van Politie. J. Louisse, Hoofdagent van Politie. G. K. Togtema, A. M.' Smits, J. Ronner, W. Lokerse, R. Stoffer, C. Bosloper, L. Pouwer, A. C. Dissevelt, J. J. Swarts, J. Snuverink, G. J. Bronkhorst, O. de Vries, H. de Jong, W 'Voerman, Gemeente-Bedrijven P. Jongepier, Hoofdopzichter, Donkerelaan 18. 22275. WaterleidingbedrijfJhr. B. de Jonge van Campens Nieuwland, administrateur, Bloemen- daalscheweg 163 te BI.daal. Ten kantore van den gemeente-ontvanger, Raadhuis, Overveen. Ambtenaren ter Secretarie: H. H. Smit, Agent v. Politie le kl. L. Boorsma, G. Zwarteveen, J. G. ter Beest, G. W. Hameka, K. Moerman, H. M. van Kleeff, H. Bikkel, W. Vleghert, P. Veenstra, W. Oosterhof, C. Braas, G. C. van der Ley, J. B. Zwiersen, Agent v. Politie 2e kl. G. J. Hissink, C. J. de Groot, Hoofdcommies. G. J. van Abs, Commies. S. Huijnink, J. Weuring, Mej. A. C. E. Haga, Adj. Commies. Mej. A. M. G. Nierhof, Adj. Commies. P. J. Th. Nieuwenhuysen, Klerk. Mej. A. M. Voetelink, G. van Eek, Typist. Mej. F. de Jong, Typtste. Technische Dienst: J. de Jong, gemeente Architect, Comman dant van de brandweer. 22340. H. M. Krimp, Technisch Ambtenaar, (buiten-dienst), 248. D. de Vos, Technisch Ambtenaar. (binnen-dienst). J. van Wamel, Technisch Ambtenaar, (binnen-dienst). J. van Es, Technisch Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht. J. Th. van Steenwijk, Adjunct teekenaar. (binnen-dienst). C. J. Heitlager, Typiste. Onderwijs Openbare School voor Uitgebr. Lager Onderwijs: (School A): A. Yzerman, Hoofd. Openbare Lagere Schoot B: A. Yzerman, Hoofd Openbare Lagere School C, te Bloemendaal K. Tinholt, Hoofd. Openbare Lagere School D, te Overveen: H. Hoekstra, Hoofd. Openbare Lagere School E, te Vogelenzang J. van Snippenberg, Hoofd. Bloemendaalsche Schoolvereeniging, Lage Duin en Daalscheweg, Bloemendaal S. A. Wilson, Hoofd. Chr. School voor M.U.L.O., Zomerzorger- laan, Bloemendaal: G. de Groot, Hoofd.

Adresboeken Haarlem | 1926 | | pagina 74