H. J. WESSELING
J. BOOGAARD, Leeraar Boekhouden M. O. Ged. Oude Gracht 150.
Hoe leeren we grondig boekhouden met weinig geld?
Nic, Beetsstraat 3
- HEEMSTEDE -
Portretschilder.
VACANT
Alphabetische lijst van Beroepen en Bedrijven van Haarlem en Omstreken.
921
Vraagt gratis inlichtingen bij:
KUNSTHANDWERK.
KunstzaalPeddemors, Kruisweg 66.
Ant. Smit Jr. Co., Nassaulaan 16
G. Smit, Ged. Oude Gracht 38.
KUNSTSCHILDERS.
J. Boetje, Kleverparkweg 13rood.
H. F. Boot, Klein Heiligland 43.
H. Buddenborg, Bloemhofstraat 7.
H. Buisman, Damstraat 21.
H. J. Bijvank, Schotersingel 31 rood.
G. W. Dijsselhof, Lombar Petrilaan 9
(BI.daal).
G. D. Gratama, Spaarne Laan 25 (Heem
stede).
A. J. Grootens, Kinheimweg 2 (Bl.daal).
F. W. Hartsuijker, Middenweg 46 (Schoten).
L. Hartz, Amaryllislaan 6 (Heemstede).
R. Heiloo Jzn., Kinderhuisvest 25a rood,
atelier Gr. Houtstraat 9b.
H. D. Heuff, Koediefslaan 69 Heemstede
H. A. W. Houtkamp, Schalkwijkerstraat 11c.
H. Hulk, Wilhelminalaan 5.
A. G. de Jong, Eindenhoutstraat 2.
G. J. H. Kerkhoff, Oranjekade 37.
A. L. Koster, Koediefslaan 64.
J. C. Lebeau, Bilderdijkstraat Irood.
J. C. U. Legner, Verspronckweg 51.
R. Lenselink, Wouwermanstraat 78,
H. Lesage, Zijlweg 55 (Bl.daal).
J. Th. M. Loots, Emmastraat 18.
J. van Looy, Kleine Houtweg 103.
P. v. Looy, Zijlvest 39.
Mej. J. H. Marcus, van Hogendorpstraat 19
(Heemstede).
O. J. A. Mendlik, van Lennepweg 1 (Bloe-
mendaal).
W. J. G. v. Meurs, Duvenvoordestraat 54.
F. H. Meyer, Jansstraat 67.
A. Miolee, Pieter Kiesstraat 45rood.
W. K. Rees, Donkere Spaarne 2rood.
H. van Riet, Aelbertsbergstraat 26.
J. C. Ritsema, Parklaan 91.
H. M. F. G. Savrij, Pieter Kiesstraat 62.
P. D. Schmidt, Kleine Houtstraat 116.
F. J. Somon, Tetterodestraat 104.
C. H. R. Spoor, Vredenhofstraat 15.
W J. C. J. L. Stern, Wilhelminalaan 5.
H. van Steenwijk, Veiserstraat 48.
K. Th. Trautwein, Parklaan 89.
J. Visser, Joh. de Breukstraat 9.
B. L. Voskuil, van Heythuizenweg 15.
H. Vreedenburgh, Vijverlaan 12 (Heem
stede).
Dr. A. G. C. de Vries, Jeroen Boschlaan 7
(Heemstede).
J. v. d. Wall Perné, Turfmarkt 14rood.
H. J. Wesseling, Nic. Beetsstraat 3 (Heem
stede).
J. Wigersma, Kloppersingel 1.
G. H. Wolvekamp, Meester Lottelaan 16
(Heemstede).
Mej. H. IJzerdraat, Duvenvoordestraat 4.
Otto van Tussenbroek, Woonschip „Palli
ter
LABORATORIA.
Firma C. G. Loomeyer Zoon, Bartel-
jorisstraat 11.
N. v. d. Sleen, Stoofsteeg 1.
LAK- EN VERNISSTOKERS.
M. Savrij Zoon, Zuider Buiten Spaarne
65e.
LAMPEN (Winkeliers in).
Wed. A. Boekman Jr., Riviervischmarkt 11.
H. C. Brakel, Pieter Kiesstraat 39.
Electro Gobets, Parklaan 10.
A. L. de Jong fa. Wed. L. de Jong, Groote
Houtstraat 82 en 84.
N.V. J. P. Karthaus, Groote Markt 8.
G. Kaasenbrood, Smedestraat 7.
H. J. Lamp, Barteljorisstraat 2224.
B. W. Lasschuit v/h. fa. K. Hoesbergen,
Groote Houtstraat 50.
W. C. Lasschuit v/h. J. P. C. van Gurtzgen,
Groote Houtstraat 155.