D. J. Jansse - Timmerman Zonneschermen Marquisen en Serre-bedekking DANSINSTITUUT W. M. GJANSEN Speciaal ingericht voor het vervaar digen en vakkundig plaatsen van: Ruime bergplaats voor het bewaren van ZONNESCHERMEN Woonplaats: Werkplaats: Gen. Cronjéstraat 88, Schoten Korte Regulierstraat 1, Haarlem 79 PARKLAAN HAARLEM 230 Alphabetische Naamlijst van Inwoners van Haarlem. Jansen, P. J., arbeider, Assendelverstraat 20. (Jansen, P. M., Wagenweg 116. Jansen, P. Th., hoofd eener school, Verspronck- weg 47. T. 12501. Jansen, R., Laurierstraat 54. Jansen, R., Baukastraat 10. Jansen, R. F., handel in visch, KI. Houtstr. 90. Jansen, S. J., Romolenstraat 42. Jansen, Th., zaad- en bloembollenhandelaar, Damstraat 23. Jansen, Th. J., ploegbaas Ned. Sp.w., Oost- vest 4a rood. Jansen, Th. J* chauffeur, Rolhuizen 2. Jansen, W., magazijnknecht, Kort Poellaan 18. Jansen, W., timmerman, Amsterdamstraat 3i. Jansen, W., arbeider, Zomerkade 237. jansen, W., Hulststraat 5. Jansen, W., landbouwersknecht, Duinvlietpad 9a Jansen, Wed. W., Drappenierstraat 13rood. Jansen, W. B., commies Rijksbelastingen, Eiken straat 2. Jansen, W. B., commies Rijksbelastingen, de Genestetstraat 26. Jansen, W. F., kantoorbediende, Ged. Schalk- burgergracht 84. Jansen, W. H., timmerman, Borneostraat 27. Jansen, W. J. H., Paul Krugerstraat 20rood. Jansen, W. J. P., onderwijzer, Ged. Schalkbur- gergr'&cht 95. Jansen, W. M. G., dansleeraar, Parklaan 79. Jansen, W. P., Ged. Raamgracht 36. Jansen, W. R., onderwijzer, Zuider Buitenspaarne 128boven. Jansen's Tapijthandel, Botermarkt 12. Jansen Hager, J., kellner, Uassaulaan 56boven. Jansma, W., deurw. Rijksbelastingen, Zocher- straat 37. j Jansen Hendriks, C., koperslager, Schoterbosch- straat 8. Jansen Hendriks, C., agent R. V. B., van Twisk- plein 3. Jansen Hendriks, G., Krelagestraat 32. Jansen Hendriks, J., Linschotenstraat 2a rood. Jansen Hendriks, Wed. Th., winkelierster, Sant poorterstraat 23. Jansfen Heijtmajer, Mej. J., onderwijzeres, Ber kenrodestraat 31. Jansen v. d. Voort, Mej., Rustenborgerlaai; 23. Jansens, Mej. G. M. J., Zijlweg 53. Jansens, J., sigarenmaker, Heèrensingel 37 F. Jansens, S. L., bankwerker, Scheepersstraat 50. Jansma, C. J. A., Indischestraat 35. Jansma, J., timmerman, Gasthuislaan 170. Rhytrniek Plastiek Nationale* en Tooneeldansen Artistiek onderwijs in bewegingsspel Privédessen in moderne dansen dagelijks

Adresboeken Haarlem | 1927 | | pagina 244