GEMEENTE ZAKEN. 21 Mej. Dra. S. A. Baelde, Leerares in de Ned. Taal en Letterkunde, Oranje Nassaulaan 63, Overveen. Dr. G. J. Buitenhof, Leeraar in de Ge schiedenis, Oranje Nassaulaan 138, Overveen. L. Cohen, Leeraar i. d. Aardrijkskunde, Vondellaan 32, Aerdenhout. T. 26277 Mevr. A. GerzonCaffé, Leerares i. d. Eng. Taal en Letterk., Busken Huet- laan 10, Bloemendaal. T. 2242T Drs. K'. H. ten Haaf, Leeraar i. d. D. Taal en Letterk., Aelbertsbergstraat 90, Haarlem. H. H. Holthuis, Leeraar i. d. Wiskunde en de Handelswetenschappen, Vei serstraat 34, Haarlem. Dr. M. J. Huizinga, Leeraar in de Na tuurkunde en de Mechanica, Klever parkstraat 19, Haarlem. A. Jackson, Leeraar in de Fr. Taal en Letterk., Van der Vinnestraat 20, Haarlem. G. van der Laan, Leeraar in de Fr. Taal en Letterkunde, Wilsonplein 9, Haarlem. Th. J. H. van 't Lam, Leeraar in Lich. Oefening en Spel,. Molijnstraat 20, Haarlem. Drs. E. van Meir, Leeraar in Eng. en Geschiedenis, Kerkelaan 12, Bergen (N.-H.). Mej. Mr. E. Hijmans, Secretaresse en Administratrice, Kleverparkweg 208, Haarlem. P. Pooters, Concierge, Prins Mauritsl P. de Nobel, Leeraar in Zang, Pieter Kiesstraat 74, Haarlem. Drs. H. B. S. Nolthenius, Leeraar in de Klassiek Talen, Platanenlaan, Bloe mendaal. Drs. H. M. J. Oldewelt, Leeraar in de Klass. Talen, Ipenrodestr. 3, Haarlem A. F. Pieck, Leeraar in Teekenen, Era- malaan 8, Overveen. Ir. J. Quaadgras, Leeraar in de Wisk. en de Natuurk., Hugo de Grootstraat 34, Den Haag. Drs. L. S. Römelingh, Leeraar in de Handelswetenschappen en Staast- wetenschappen, Platanenlaan 19, Bloemendaal. L. Strauss, Leeraar in de Duitsche Taal en Letterk., Julianalaan 72, Overveen Dr. Jac. Thijsse, Leeraar in de Nat. Historie, Parallelweg 4, Bloemendaal. T. 22022. Dr. G. J. Tiessens, Leeraar in de Schei kunde, Wilhelminalaan 9, Overveen. Dr. L. A. Tromp, Leeraar i. d. Wisk., Zijlweg 59, Haarlem. S. Ph. de Vries,. Leeraar in de He- breeuwsche Taal en Letterk., Bake- nessergracht 46, Haarlem. Mej. A. IJzerdraad, Leerares in Han denarbeid, Duvenvoordestr. 4, Haar lem. L. Neuteboom, Amanuensis en Leider v. d. Handenarbeid, Seringestraat 5, Leiden. 125, Qverveen. NUTSKWEEKSCHOOL VOOR ONDERWIJZERESSEN. (Hazepaterslaan 34). H. W. Korenstra, Directeur, in Ned. Taal, Letterkunde en Schrijven. Leeraressen: J. W. Ledeboer, in Geschiedenis en Aardrijkskunde. W. J. L. Berkhout, in de Fransche en Engelsche taal. F. Polak, in Nederl. taal, Lezen en Hoogduitsch. H. G. te Kiffte, arts in Gezondheidsl. Mevr. H. C. DingemansNumans, in Teekenen. A. P. van Rijn, in Handwerken. Leeraren: B. j. Garssen, in Rekenen, Wis- en P. H. Hofstra, in Slöyd. Natuurkunde. B. J. te Kiefte, in Aardrijkskunde. J. de Nobel, in Zang. W. A. J. Goeting, in Gymnastiek. W. Kraak, in Opvoeding en Onderw. J. A. van Schaik, in Nat. Historie

Adresboeken Haarlem | 1927 | | pagina 25