22 GEMEENTE ZAKEN. RIJKSKWEEKSCHOOL VOOR ONDERWIJZERS. j. G. Nijk, Directeur, Paedagogiek en Nederl. taal, lezen en letterkunde. Leeraren: Afdeeling A. W. Kraak, in Lezen, Ned. taal, Letter kunde, Paedagogiek en Schrijven. J. W. Ruinen, in Fransche taal, Reke nen en Algebra. N. W. A. Brugmans, in Natuur- en Wiskunde. H. Marwitz, in Aardrijkskunde, Ge schiedenis en Cosmographie. G. Comello, in Engelsche t.aal. J. M. Mazee, in Hoogduitsch. W. A. J. Goeting, in Gymnastiek en Openluchtspel. J. Ots, in Viool, Piano en Orgel. M. A. van Heuven, in Teekenen. P. de Nobel in Zang. D. Been, in Handenarbeid. A. Meilink, in Nat. Historie, Land- en Tuinbouwkunde, Anatomie, Physio- logie, Hygiëne en Eerste hulp bij ongelukken. Mej. A. P. van Rijn, Handwerken voor Meisjes. Ds. J. Weener, in Godsdienstonderw. Ds. v. Calcar, in Godsdienstonderw. Afdeeling B. (Cursus voor de hoofdacte.)) J. G. Nijk, Directeur, Opvoedkunde. N. W. A. Brugmans, Natuur- en Schei- W. Kraak, Opvoedkunde. kunde en Wiskunde. P. H. Greinen, Ned. taal en Letterk. A. Meilink, Gezondheidsleer. H. Marwitz, Aardrijksk. en Gescli. Concierge: Y. van Zonen. HAARLEMSCHE HUISHOUD- EN INDUSTRIESCHOOL (Schneevoogtstraat) Directrice: Mej. D. v. d. Waal. Administratrice: Mej. L. P. de Bruyne. Onderwijzend Personeel: Mej. F. v. Vliet, Waschbeh., Strijken, Koken. Mej. F. J. Visser, Waschbeh., Strijken, Hygiëne. Mej. C. Drijber, Koken, Voedingsleer. Mej. A. Verweij, Koken, Voedingsleer, Warenkennis. Mej. A. Schooleman, Huishoudkunde, Hygiëne, Warenkennis. Mej. C. van der Hart, Costuumnaaien, Warenkennis. Mej. S. Riesselman, Costuumnaaien, Methodiek, Lesgeven. Mej. A. IJkelen, Costuumnaaien. Mej. H. Kraaijenbrink, (tijd.), Cos tuumnaaien. Mej. M. de Boer, Costuumnaaien. Mej. R. Groekamp, Costuumnaaien. Mej. J. van Gelder, Lingerienaaien, Verstellen, Stofversieren. Mej. H. Charbon, Lingerienaaien, Ver stellen. Mej. G. Genis, Lingerienaaien, Verst. Mej. E. Schouten, Lingerienaaien, Ver stellen, Stofversieren. Mej. G. Barger jr., Lingerienaaien, Verstellen. Mej. j. Hoendervanger, Teekenen, Kunstgeschiedenis. Mej. Th. Struick du Moulin, Teekenen, Kunstgeschiedenis. Mej. C. Hos, Lager onderwijs, Naaien, Verstellen. Mevr. A. Comello—Nassy, (tijdelijk), Lager onderw., Fransch, Engelsch. Mevr. J. JacobsArriens, Fröbelen, Kinderverzorging. Mej. C. Kam, Fröbelen, Kinderverz., Huishoudkunde, Waschbehandeling. Mej. A. Mijnlieff, Koken en Voedingsl. AJej. D. Droogendijk, (tijd.), Lingerie- en Costuumnaaien. Mej. M. de Groot, (tijd.), Lingerie naaien en Verstellen. De heer P. v. Cittert, Boekhouden. De heer Ir. M. Voorzanger, Natuur- en Scheikunde. Mej. J. Uljee, Hoofd der Huishouding. H. Bakkenhoven, Concierge.

Adresboeken Haarlem | 1927 | | pagina 26