H. Steenborg, smeden. J. Ackermann, H. van Huizen, 24 GEMEENTE ZAKEN. P. van Gijn, Leeraar Boekhouden, Sterreboschlaan 14, Bloemendaal. Ir. J. H. v. d. Have, S.-L, Leeraar Na tuurkunde, Scheikunde, Metallurgie, Molijnstraat 13, Haarlem. Ir. G. Hofstede Koopman, W.-I., Leeraar Werkt, en Mech. Techn., Kleverlaan 173, Haarlem. Ir. Th. W. Körber, S.-L, Leeraar Scheepsbouwk., Roschaghestraat 10, Haarlem, Ir. G. L. Ludolph, E.-I., Leeraar Wisk., Mech., Beg. Electrot., Kleverlaan 150, Haarlem. Ir. H. J. Meewis, W.-L, Leeraar Werk- tuigbouwk., Kleverlaan 120, Haarl. Ir. A. D. Mesritz, E.-L, Leeraar Electro- techniek, Engelszstraat 7, Haarlem. Ir. A. J. Mollinger, W.-L, Leeraar Werk tuigbouwkunde, Verspronckweg 70, Haarlem. Ir. J. A. Postema, C.-L, Leeraar Weg en Waterbouwkunde, Engelszstraat 13, Haarlem. Ir. A. P. Potma, C.-L, Leeraar Wisk., Mech., Beg. Waterbouwk., Marnix- str.aat 4, Haarlem. C. L. W. Ruys, Arts, Leeraar E. H. bij Bedrijfsongevallen, Van Stol bergstraat 20, Haarlem. Ir. B. D. Schild, E.-L, Leeraar Werk- tuigbouwk. en Electrotechn., Molijn straat 3, Haarlem. J. C. Slagter, Leeraar Bouwkunde, Molijnstraat 25, Haarlem. Ir. H. J. Struyk, C.-L, Leeraar Water- bouwgunde, Kleverparkweg 78zwart Haarlem. Mr. F. Vorstman, Leeraar Staatsin richting, Staathuishoudk. en Soc. Wetgeving, Entmalaan 16, Over- veen. Ir. J. E. de Vries, W.-L, Leeraar Werk- tuigbouwk., Maxwellstr. 24, Heem stede. I). J. A. Westerveld, Leeraar Duitsch, Buitenrustlaan 25, Haarlem. P. Volbeda, Boekhouder, Molijnstraat 1, Haarlem. Mej. S. van Oyen, Klerk, Linnaeus- laan 1, Heemstede. A. W. Wesselius, Assistent, Midden weg 9, Schoten. J. C. Deelder, Houtbewerking, Stuver- straat 2, Haarlem. A. Rauwerda, Houtbewerking, Dr. Leydsstraat 85, Schoten. J. Stulp, Machinist, Brakenburghstraat 2, Haarlem. P. J. Amelung, Amanuensis-Machine drijver, Padangsraat 15, Schoten. J. G. H. Busschers, Amanuensis, Du- venvoordestraat 61 zwart, Haarlem. G. Londo, Leerling-amanuensis, Spion kopstraat 40, Schoten. J. Woudstra, Concierge, Brakenburgh straat 4, Haarlem. H. Bosgraaf, Hulpconcierge, Berck- heydestraat 35rood, Haarlem. AVONDVAKTEEKENSCHOOL. A. L. Hengeveld, Directeur. Zij staat onder het bestuur van de „Vereeniging voor Nijverheidsonderwijs te Haarlem". De cursus loopt van 1 October tot 1 April. Het schoolgeld bedraagt 5.per winter-halfjaar; 2.50 vbor minver mogenden en kosteloos voor onvermogenden. Het aantal leerlingen is ongeveer 300. Onderwijzend personeel: C. B. v. Vliet, Vakteek. aan schilders L. Zwikker, timmerl. J. C. Deelder, D. Oosterveld, H. Eebes, L. J. M. v. d. Meijs, D. J. v. Hensbergen, Vakteek. a. smeden P. G. Spierenberg, Vakteek. a. smeden D. J. Blad, Vakteek. aan smeden. S. de Groot, meubelm. A. v. Weeren, B. Meiring, electr. N. J. Oores, S. de Jong, schilders. Jac. Smit, Concierge. LAGER ONDERWIJS. Bureau Wagenweg 4. Telefoon 13366. G. W. Weustink, Inspecteur van het Lager Onderwijs in de Inspectie Haarlem, De Inspectie Haarlem omvat: Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlem- merliede fc.a., Haarlemmermeer, Heemstede, Schoten, Spaarndam, Zandvoort

Adresboeken Haarlem | 1927 | | pagina 28