Huls-Spaarbank
F. H. Smit
Hi I. D. POSTHUMUS'
Planije
Blansert
Vraagt inlichtingen
Groote Houtstraat 69
Telefoon 10i04
VACAN
Koninklijke Stempellabrieken
Ver. Tandheelk.
Klinieken
en Practijken.
534
Alphabetische lijst van Beroepen en Bedrijven van Haarlem.
SPAARBANKEN.
Aantal inleggers 19079
Kapitaal aan inleggers
verschuldigd f5 874.497.45
Nutsspaarbank, Jansstraat 19,
Plein 7 en Generaal joubert-
straat 2.
Spaarbank voor Katholiek Ne
derland (bijkantoor), Nassau-
laan 18.
Rijkspostspaarbank, Ged.. Oude
Gracht 2.
SPEELGOEDEREN.
Wed. A. Boekman, Riviervisch-
markt 11.
A. M. van Engelen, Kleine Hout
straat 54.
H. J. van Eskert, Schoterweg o.
Fa." Alida Heinen, Groote Hout
straat 45.
Magazijn „Juliana", Zijlstr. 53.
Fa. B. J. Kerkhoff, („De Kinder-
vriend"), Gr. Houtstra.at 154.
Mej. C. M. Knape, Lange Veer-
straat 21.
Fa. 1. S. van Koningsbruggen,
Anegang 7.
J. R. Korstjens, Plein 6.
Mej. C. M. Leusen, Groote Hout
straat 34.
H. J. Nelissen, Anegang 7.
J. A. Schackman, Groote Hout-
s^aat 135
C. J. Schravendijk, Groote Hout
straat 51.
Wed. A. W. Stiphout, Oranje
boomstraat 139.
A. B. Suurland, Gen. Cronjé-
straat 10.
T. Ph. J. Timans, Warmoestr. 28
M. H. Verboog, Schoterweg 45.
SPIEGELS EN LIJSTEN (IN).
F. R. Bakker, Zuiderstraat 33.
J. Bonsema, Gierstraat 42.
J. A. Ghabot, Pieter Kiesstr. 8.
Gebr. Koch, Gr. Houtstraat 32.
A. Kurvers, Smedestraat 13.
H. J. G. Meerman, Gasthuistr. 45
Wed. J. D. Niemann, Ged. Oude
Gracht 85.
J. J. Pollé, Kleine Houtstr. 108.
F. H. Smit, Gr. Houtstraat 69.
B. H. Steffens, Zijlstraat 65.
J. de Vries, Kruisstraat 49.
Ph. de Vries,. Schoterweg 7.
A. de Wijs, KI. Houtstraat 33.
SPORTARTIKELEN.
Heenk's Ijzerhandel, Groote
Houtstraat 99.
A. J. M. Seveke, Barteljoris-
straat 20.
C. j. Schravendijk, Gr. Hout
straat 51.
Sporthuis „Haarlem", Groote
Houtstraat 123.
G. H. Stouten, Kennemerplein
14.
STALHOUDERS.
Amsterdamsche Rijtuigmij., Plein
21.
Fa. Gebr. v. d. Bergh, Parklaan
24 en 36 en Zijhuizen 1. 3
en 5.
H. J. Feije, Ravelingsfeeg 13-15.
STEENDRUKKERS.
Joh. Enschedé Zn., Klokhuis-
plein 3—9.
Fa. M. A. Jacobson, jansweg 47.
Fa. H. A. van Olphen, Donkere
Spaarne 26.
Vernhput en "van Sluijters, Bake-
nessergracht 1- 3.
STEENHOUWERS.
D. Doeglas, Bloemhofstraat 29.
P. A. Kuyken, Klaren beekstraat
67rood.
De Laat Eken, Brouwers
kade 1.
J. Peper, Papentorenvest 52.
B. C. L. Radsma, Kamper
singel 8 en Groote Houtstraat
121.
J. Rinse, Zijlweg 93.
L. Sabelis, Donkere Spaarne 16.
C. J. Swaalf, Schoterweg 1 en
Judith Leijsterstraat 19.
V. H. J. Troupin, N. Gracht 48.
STEMPELFABRIEKEN.
Zijlstraat 51, Haarlem
Telefoon 10597
Stempels, Graveerwerken,
Postpapier, Drukwerken,
Em'aille Naam-, Firma- en
Reclame-Borden
Fa. Wed. F. A. Federmann, Gr.
Houtstraat 37.
N.V. Koninklijke Stempelfabrie
ken J..D. Posthumus, Zijlstr.
51.
STOOMBOOTDIENSTEN.
Spaarne 24
Teletoon 10478
W. Bus, Damstraat 27.
H. J. Feije, Raamvest 53.
Kaarseladeveer, Spaarne 10.
Planje Blansert, Spaarne 24.
en A. v. d. Schuyt, Turfmarkt
12—14.
Vogelpoel Noorwegen, Spaar
ne 59.
TANDTECHNISCHE INRICH
TINGEN.
Dir. JOH. S. SCHöLLER
Ged. Oude Gracht 84
en Kennemerplein 5rood