N.V. NEDERLANDSCH REISBUREAU v/h. A. J. LINDEMAN Co. 58 ALGEMEENE ZAKEN. 1 Stationsplein 13, Haarlem. Agenten der: Nederiandsche Stoomvaart Maatschappijen Stoomvaart Mij. „Zeeland" Batavierlijn Harwichlijn White Star Line White Star Dominion Line Cnnard Line Red Star Line Royal Mail Steam Packet Co. Pacific Steam Navigation Co. Yeoward Line Anchor Line Bluu Funnel Line Bibby Line Peninsular Oriental Navigation Co. Mavigazione Generale Italiana Lloyd Triestino Canadian Pacific Railway Co. Canada Line Union Castle Line Aberdeen Line Nippon Yusen Kaisha Tovo Kisen Kaisha Pacific Mail Steamschip Co. - Cie. Générale Transatlantique Serviciul Maritim Roman Skandinavian Amerika Lijn Norske Amerika Linie Societa Italiana di Servixi Marittimi Svenska Amerika Linie B. N. Line (RotterdamBergen) Golden Star Line .Omerican Lihe United States Mail S.S. Co. Orient Line Chargeurs REunis Deutsches Ost Afrika Linie Norddeutscher Lloyd Hamburg Amerika Linie Leyland Line Union Oustralasian Line Natal Line Nelson Line Hulldienst (Rot terdam-Hull) Hollandsche Stoomboot Mij. Koninlijke Luchtvaart Mij., enz. Generaal Agentuur der Nederiandsche Spoorwegen. Agenten der: Compagnie Internationale des Wagons Lits et des Grands Express Euro- péens Mitteleuropaische Schlafwagen und Speisewagen A.G. Italiaansche Spoorwegen Scandinavische Spoorwegen Chemins de Fer de Paris a Lyon et a la Méditerannée Chemins de fer du Nord Francais Chemins de fer de l'ouest - Chemins de fer de l'est South Eastern and Chattam Rail way London <S North Western Railway Cy. North Eastern Railway Cy. Niessen Bahn Schweizerische Bundesbahnen Pilatus Bahn Brunnen Morschach Bahn Aareschlucht A. G. Rigi Bahn Arth Rigi Bahn - Trummelbachfall A. G. Duitsche Spoorwegen, enz., enz. W. BUS' STOOMBOOT-MAATSCHAPPIJ. (Kantoor: Damstraat No. 27.) lo. Van Haarlem naar Rotterdam, langs Haarlemmermeer, Oudewetering, Roelof-Arendsveen, Oudshoorn, Alphen, Boskoop, Waddingsveen, Gouda, Moordrecht, Ouderkerk, Kapelle en Krimpen aan den IJssel, Stormpolder en Kralingerveer, met de Schroefstoombooten „Stad Rotterdam" en „Bur gemeester Jordens van Haarlem", voor passagiers, goederen en vee da gelijks, behalve Zaterdags en Zondags, ten 6 uur 30 min. voormiddags. 2o. Van Haarlem naar Amsterdam, langs Spaarndam, Houtrak, Westzaan en IJpoIder, met de Schroefstoombooten „Lijnden", „Haarlem Packet", „Spaarne." „Stad Haarlem" en „P. van der Hoog", voor passagiers en goederen. Dagelijks, uitgezonderd des Zondags; Zomerdienst van 1 April tot 31 October, ten 6 u. voormiddags; Winterdienst van 1 November tot 31 Maart 6 uur voormiddags. 3o. Van Haarlem over Vijfhuizen, Cruquius, Bennebroek, Hillegom, Lisse, en de Kaag naar Leiden, voor passagiers en goederen. Des Vrijdags ten 3 uur voormiddags. 4o. Van Haarlem, langs Spaarndam, Houtrakpolder, Nauerna, Westzaan, Krom menie, Knollendam en Spijkerboord naar Purmerend, voor passagiers en goederen. Eiken Dinsdag ten 2 uur 15 min. voormiddags. 5o. Van'Haarlem naar Utrecht, voor passagiers en goederen. Eiken Vrijdag middag ten 3.00 uur. 6o. Van Haarlem langs Vijfhuizen, Fort de Liede, Halfweg, Lijnden, Nieuwe- ineer en Aalsmeer naar Rotterdam. Des Maandags en Donderdags, ten 0 uur 15 min. voormiddags. Directeur: T. Pronker, Spaarne 40. SCHROEESTOOMBOOTDIENST „DE HUNZE". Kantoor: Spaarne No. 40. Van Haarlem naar Groningen, Zaterdag 12 uur. Agent: T. Pronker, Spaarne 40.

Adresboeken Haarlem | 1927 | | pagina 62