KNOOP S In.
Warnier Junior
N. R. Courant
III
ANTHONIESTRAAT 4
III
Drukkerij
Alphabetische lijst van Beroepen en Bedrijven van Haarlem.
475
Eerste Ned. Kunstbloemenfabr.
vjh. P. L. Engelenberg, N.V.,
Barteljorisstraat 32.
Handelsver. „Haveho", Park
laan 49.
Kunstbloemenfabr. „Fleuras-
tiek", Botermarkt 16-18.
BLOEMISTEN EN
WINKELIERS IN BLOEMEN.
Mej. A Wigman, Groote Hout
straat 185.
W. A. IJzerdraat, Kleverpark
weg 6.
W. Zuurendonk Lz., Kleverlaan
30.
BOEKBINDERS.
E 0
Bloemenmagazijn
ANNIE WIGMAN
Levering van alle voor
komende Bloemwerken
Groote Houtstraatl85
Telef. 11290, Haarlem
G5 c9
F. vami den Aardeweg, Spijker
manslaan 5.
L. Amand Heining, Prinsenbol-
werk 52.
P. Bakker, Leidsohevaartweg
109zw.
F. G. Barnhorn, OostlLndiëstr.
99.
J. F. Bekker, Wagenweg 78.
J. F. Bekker, Hertogstraat 4.
J. B. v. d. Berg, Leidschevaart-
weg 132zw.
P. J. v. d. Berg, Plein 3.
L. van Bergen, KonAngstr. 56zw
G. Beun, Gierstraat 63zw.
N. Beun, Rijksstraatweg 213.
L. de Boer, Teempliersstraat
49rood.
J. D. Boerkoel Zn., Wijde Gel-
deloozepad 9.
R. Boerkoel, Schouwtjeslaan 38.
P. J. Bos, Tempeliersstraat 28.
D. Bosch, Kleine Houtstraat 26
W. Bosch, Gen. Cronjéstr. 119.
A. F. C. Cassee, Zijlstraat 21.
J. P. Corsten, Doelstraat 6.
P. Crum, Gierstraat 81zwart.
J. J. v. Cruyningen, Kamperstr.
52.
Daudey's Bloemenmagaz., Gr.
Houtstr. 112.
J. van Duijnen, Hospeslaan
18zwart.
Ch. Eicihhorn, Edisonstr. 14zw.
K. R. de Groot, Schoterweg 62
J. Hesselink, Pieter Kiesstraat 73
J. Hesselink Jr., Jan Steenstr. 89.
H. Jansen, Schoterweg 41.
N. J. Kruger, Westergracht 29.
Kruger's Bloemenmagaz., Leid-
schestraat 79-81.
Fa. K. B. Lamfers, Kruisweg 51.
G. v. Norden, Bakkerstraat 52.
P. v. Norden (firma Teunis),
Bakkerstraat 54.
TELEFOON 11368
A. G. Geerts, Nassaulaan 9.
G .v. d. Haak, Schagchelstraat
6 en Kampersiinigel 6.
N. j. Hoogeboom, Korte Hout
straat 7A.
H. Hoogkamer, Lange Anna-
straat 8.
W. Knoop Zoon, Antonie-
straat 4.
Mol en Klein, Jacob ij nestr. 6.
H. Reinhardt Zonen, Helmbre-
kersteeg 4.
Firma Ruygrok Co., Ged.
Oude Gracht 138-140.
H. C. van Rijn, Gr. Heiligl. 13.
Joh. Smit, Gierstraat 55 rood.
P. J. de Vos, Klein Heiligland
77.
BOEKDRUKKERIJEN.
Gierstr. 8, Telef. 12081
Agentschap
„Amicitia", drukkerij, Meester
Cornelisstraat 2.
J. A. Boom, Ged. Oude Gracht
144.
D. J. Brauckmann, Bakenesser-
gracht 101.
A. Bijland, Frankestraat 17.
v. Cittert en Betlen, Gen. Bo-
thastraat 23.
F. Damen, Spaarnwoudestr. 6.
O. Th. Dantuma, Zijlstraat 90.
Drukkerij „Planeta", Jansstraat
44b.
Joh. Enschedé Zonen, Klok
huisplein 39.
„Erasmus", Gasthuisstr. 26.
M. H. Groenendaal, Ripperda-
park 41.
N.V. Handelsdrukkerij R. Blok
Co., Rozenstraat 5.
J. Hoogendoorn, Burgwal 36r.
E. Huizing, Klein Heiligland 38.
St. Jacobs-Godshuis, Antoniè-
straat 11.
Fa. Kleynenberg Co., Zijl
straat 59.
Loosjes, N.V. drukkerij v.h. de
Erven, Ged. Oude Gracht 88.
Lourens Coster, N.V., Zuider
Buiten Spaarne 12 en Groote
Houtstraat 93.
Met &Meylink, Lange Begijne
straat 1820.
J. v. d. Molen, Burgwal 62.
Firma A. W. de Mon, Gen.
Cromjéstraat 131 rd
Firma H. A. van Olphen, Don
kere Spaarne 26-28.
Firma Ant. de Rooy, Anegang
14.
Ruygrok Co., Ged. Oude Gr.
138-140.
J. Sminik, Doelstraat 31.
„Spaarnestad", N.V. drukkerij
de, Nassaulaan 49.
M. Strijland, Schoterweg 23 en
34a.
C. Swart, Ridderstraat 14.
J. E. Swart, Lange Lakenstr. 31
J. Taverne, Lange Boogaard
straat 14.
W. J. v. Tie], Jansstraat 14.
Vereenigde drukerijen Gebr.
Nobels en Jansen N.V., Kou-
denhorn 44.
Vernhout van Sluijters, Ba-
kenessergracht 1—3.
H. P. Vijlbrief, Bilderdijkstr. 19
J. II. Warnier Jr., Gierstr. 8.
L. A. Zedel, Jansstraat 44 A
en B.
BOEKHANDELAREN.
N.V. Boekhandel
De Erven Loosjes
(Directeur A. VAN WEERDEN)
Groote Houtstr. 100
TELEFOON 10784.
H. Aalbersberg, Schouwtjeslaan
65.
P. W. L. T. F. v. Akkeren, Zijl
straat 89.
C. J. W. Blazer, Kloosterstr. 2.
J Boeree, Rijksstraatweg 112.
N. Bontenbal, Jansweg 51.