Fa. J. i. Weber Zn.
NV. Woninginrichting
Joh.Nederkoorn&Zn.
504
Alphabetische lijst van Beroepen en Bedrijven van Haarlem.
MESSENMAKERS.
Gr. Houtstraat 166
Telephoon 14648
111
J. Weber <S Zn., Gr. Hout
straat 166.
METSELAARS.
Andreoli-Comaita, Ged. Oude
Gracht 121.
Wed. C. A. Andreoli Zn.,
Smedestraat 37A rood.
C. G. Bell, 2e Zuidpolderstr. 0.
J. C. Bonfrer, Vroomstr. 5.
F. C. Brake!, Ged. Raamgr. 81.
C. Bijster, Jansteenstr. 38.
G. A. Comaita Zn., Ged. O.
Gracht 121.
J. C. Cramer, fa. M. v. Omme
ren, Nieuwe Gracht 1.
Th. M. v. Deursen, L. Heeren
straat 38.
J. M. Donselaar, Parkl. 62zw.
C. Dorlandt, C. 7.
M. Edam, Bakenessergracht 65.
P. v. Edam, Zocherstr. 43.
H. J. Fortgens, Rustenburger
laan 12.
H. van Gend, Gasthuisstr. lOrd.
M. G. G. M. en J. V. Giorgis,
Ridderstraat 18a.
M. Giorgis, Lange Raamstr. 36.
I. de Goede, Magdalenastr. 9A.
j. Haan, Esschilderstraat 26rd.
P. Hilgerman, Betje Wolffstr. 10
A. M.-Joustra, Garenkokersk. 29
C. Koning, Sophiaplein 18.
A. Th. Kreuger, Oranjestr. 128.
A. v. d. Laan de Vries, Gast
huislaan 99.
P. Ligtenberg, Z. B. Spaarne 148
Fa. Martens Zoon, Ged. Oude
Gracht 135.
G. Metselaar, Heerensingel
137rood.
H. A. v. d. Mey de Bie, Gen.
Cronjéstraat 166.
W. J. Neuteboom, Jud. Leijster-
straat 42.
P. G. A. Ottolini, Oranjeboom
straat 186.
J. v. Paradijs, Spaarnwouder-
straat 92a.
P. j. van Paradijs, Oranjeboom
straat 172.
A. Piazza, Lange Heerenstr. 44.
W. ten Pierik, Ged. Volders
gracht 59.
S. Planting, v.h. J. P. Bruijn
S. Planting, KL Heiligland 69.
C. Rol, Potgieterstraat 49.
A. Ph. Romeijn, Kampersingel 38
Fa. J. V. Rusconi, Ged. Oude
Gracht 121.
j. Rusman, Mr. Lottelaan 26.
J. W. van Santé, Rolhuizen 8.
J. v. Schagen, Z. B. Spaarne 156
J. J. van Scheijndel, Nassau-
laan 64.
B. Schrijnders, Parklaan 104 A.
Fa. C. Serodini, Warmoesstr. 3.
M. Smallegange, Ged. Raam
gracht 31.
G. Speets, Linschotenstraat 75.
H. J. Tjaden, Schoterweg 24.
B. Vietti, W. Heerenstraat 3.
J. N. v. d. Vlerk Sr., Lcidsche-
plein 33d.
H. v. Vught, Ged. Voldersgracht
7boven.
P. van Wamel, Bakkerstraat 14.
H. de Wilde, O.-Indiëstr. 94.
G. H. van Zanten, Voorzorg
straat 35.
J. G. de Zwart, Bakenesser-
gracht 61.
MEUBELMAKERS EN
WINKELIERS IN MEUBELEN.
HAARLEM
Toonzalen
Ged. Oude Gracht 56, Tel. 13171
Fabriek
Groot Heiligland 58, Tel. 10747
De inrichting van Uw woning,
door ons uitgevoerd, blijft
billijk en is voor den gebruiker
het toppunt van comfort.
J. C. G. v. Aalst Zn., L. Hof
straat 7. i
V. Andringa, Graafschapstr. 1.
W. A. Baars, Wouwermanstraat
38zwart.
N.V. van Basten, Wagenweg
102.
J. A. v. Beaumont, Jansweg 50.
H. Becker, Gierstraat 50.
H. van Beem, Heerensingel 27.
F. Been, Heerensingel 69.
W. J. Boesmans fa. Hagemeijer,
Kleine Houtstraat 52.
H. Boogaard, Groot Heiligland
64.
J. A. Boot, Gierstraat 56.
B. A. Cassee Zonen, Zijlstr.
83 en Ostadestraat 3.
J. A. W. van Daalen, Ged. Oude
Gracht 117.
N.V. Damiate, v.h. P. v. Thiel,
Groote Houtstraat 101—103.
T. 10575.
Th. Donckerwolckée, Teyler-
straat 28.
F. Duijn, Jansstraat 16.
H. J. Eeltink, Maerten v. Heems
kerkstraat 11.
H. J. van Elk, Damstr. 25-27.
Fa. Etmans, Zoetestraat 46.
J. Fortgens, Kleine Houtstr. 94
F. Fransen, KI. Houtstraat 42.
Gebr. v. Gemert, Ridderstr. 34.
P. de Graaff, Lange Begijne
straat 6.
I. C. Haan, Barteljorisstr. 39-41.
G. M. Harren, Bakenessegracht
103.
Fa. Ketellapper de Vries, Ged.
Oude Gracht 17zw.
W. der Kinderen, Leidschestr. 13
W. P. N. Kooy, Kromme Elle
boogsteeg 2
F. Kroon. Riviervischmarkt 5.
N. Kuiper, Zijlstraat 96a.
J. B. Kuijten, Badhuisstraat 9.
Firma Adr. v. d. Lande, Nieuwe
Raamstraat 2.
H. J. v. Leeuwen, Raaks 32.
Fa. Gebr. Leeuwin, Anegang 46.
B. J. van Liemt, Gr. Houtstr. 65,
Fa. J. M. Littel, Smedestraat 19.
H. J. de Loor, Lange Veerstr. 34
J. J. de Loor, Smedestraat 11.
Fa. V£ed. J. de Loor, Boter
markt 17.
A. Ph. Meinsma, Wagenweg 9.
,,'t Meubelhuis", Badhuisstr. 9.
E. Meijerink, Pieter K,iesstr, 57.
„De Moderne Woning", Frans
Halsstraat 15.
J. L. Mommaas, Korte Houtstraat
18.
A. Mulder, Gasthuisstraat 40.
Joh. Nederkoorn Zn., Groot
Heiligland 58.
N.V. Nederkoorn Zoon, Ged.
Oude Gracht 56.
Fa. A. E. Nieuwenhof, Zijlw. 36.
Firma J. Oostwald en Zoon,
Schagchelstraat 2.
W. Oostwald, KI. Houtstr. 138.
Fa. J. Pander Zn., Kruisstr.
22.
N.V. A. M. Randoe, Gierstraat
16-24.
H. G. Reiziger, Ged. Oude Gr.
68.
Roggeveen's Goederenhandel,
Raamsingel 46.
B. J. F. Spierings, Schouten-
steeg 4.
R. Stringer, Lorentzkade 42.
A. Thuis, Schoterweg 82.
Timmer's Woninginrichting, L.
Veerstraat 15.
M. Timmer, Gen. Cronjéstr. 102
P. J. Tork, Raamvest 9b.
T. van Veen, Zijlstraat 19-21.
Z. A. Vloemans, Breestr. 7.
A. B. Wagemaker, Schagchel-
straat 42.
W. J. Wallbrink, Olieslagers-
laan 8zw.