GEMEENTE ZAKEN. 19 G Bollebakker, Leeraar in het Reke nen, de Wiskunde, de Nederland- sché Taal en het Boekhouden. G. Brakel, Tijdelijk leeraar in het Rechtlijnig- en het Bouwkundig teekenen. H. P. Kloos, Leeraar in het Recht lijnig- en het Werktuigkundig tee kenen, de Stoomwerktuigkunde en de Materialenleer. H. Felix, Leeraar in de kennis van Werktuigen en de Sterkteleer en/of de Stoomwerktuigkunde. J. G. Rijkeboer, Leeraar in de Electro- techniek. Ir. L. W. P. Bianchi, Leeraar in de Stoomwerktuigkunde, de Materia lenleer en het Werktuigkundig tee- kenen. H. A. Oosterlee, Leeraar in de Wis- en Natuurkunde. H. Eebes, Leeraar in de Burgerlijke Bouwkunde, de Materialenleer voor Bouwkundigen en -het Bouwk. tee kenen. Ir. A. ten Have, Tijdelijk leeraar m de Natuurkunde. R. de Vries, Leeraar in het Rekenen, de Wiskunde en de Nederlandsche Taal. G I. Klesser, Tijdelijk leeraar in het Electro-technisch teekenen, en de Materialenleer voor Electriciens. Ir. A. J. Demmers, Tijdelijk leeraar in de Scheepsbouwkunde en het Scheepsbouwkundig teekenen. M. L. Eindhout, Tijdelijk leeraar in de Sterkteleer aan de Bouwkundigen. M. Dijstellerge, Tijdelijk leeraar in het Rechtlijnig- en het Werktuigkundig teekenen. S. Pal, Tijdelijk leeraar in het Reke nen, en Nederlandsche Taal. Christelijk Lyceum. (Emmakade). Rector: Dr. J. v. d. Eist. Rijkskweekschool voor Onderwijzers. (Leidsche vaart). Directeur: Th. Lancee. Kweekschool voor Onderwijzeressen. (Hazepaterslaan) Directeur: H. W. Korenstra. „Da Costa" Kweekschool. (Nassauplein.) Directeur: O. A. Houwen. Middelbare Technische School. (Meester Cornelisstraat) Directeur: Ir. Dr. G. de Gelder. Ambachtsschool. (Kleverparkweg). Directeur: A. L. Hengeveld. Avondteekenschool. (Kleverparkweg). Directeur: A. L. Hengeveld. SCHOLEN. Haarl. Huishoud- en Industrieschool. (Schneevoogtstraat). Directrice: Mej. D. van de Waal. St. Joseph Gezellen Teekenschool onder Best. der. St. Jos. Gez. Vereen. (Kamperstraat). Directeur: J. K. C. van Brussel. R. K Industrie- en Huishoudschool. Onder Bestuur van den Haarlemschen Bond van R. K. Meisjespatronaten (Kleine Houtweg 14). Directrice: Mej. M. M. Veeger. Prot. Christelijke Nijverheidsschool. (Tempelierstraat 1). Na 1 Mei Tetterodestraat. Directrice: Mej. A. C. van Schuppen. Cursus voor Scheepsmachinisten. (Kleverparkweg 183). Directeur: A. L. Hengeveld. R.K. Handelsavondschool met 5.-j. c. Onder Bestuur van den Haarlemschen Bond van R. K. Jongenspatronaten. (Ged. Oude Gracht 120) Directeur: J. A. Luijten. IHICLlCUi r\. *->. LIJST vermeldende de adressen van alle scholen voor Voorbereidend Lager Onderwijs in de gemeente Haarlem (1 September 1930). Naam der school Waar gevestigd Hoofd der school A. Openbare Scholen. School voor Voorbereidend La ger Onderwijs No. 1 (in het v.m. Barbara-Gasthuis) Sch. v. Voorb. L. O. No 2 Idem No. 3 Idem No. 4 Idem No. 5 Idem No. 6 Idem No. 7 B. Bijzondere Scholen. R.K. Sch. v. Voorber. L.O. Idem Jansstraat 54 Smedestraat 33 Bakkerstraat 11 Corn. v. Noorde straat 15 Leidscheplein 33 Ternatestraat Marnixstraat Antoniestraat 26 Koningstraat 20 Mej. S. Kamminga Bruijn Mej. A. M. P. Ebeling. Mej. M. C. Niesten. Mej. N. C. de Boer. Mej. A. Heiloo. Mej. R. H. J. Folmer. Mej. W. P. E. Goemans. Mej. J. H. Draijer.

Adresboeken Haarlem | 1931 | | pagina 23