24 GEMEENTE ZAKEN. Leeraren: Dr. J. van der Eist, Fransche taal en letterkunde. Ir. P. C. van Steenwijk, Onder-Direct, der afd. H. B. S., Schei- en Natuur kunde. G. C. Jongh Visscher, Hand- en Lijn- teekenen en Kunstgeschiedenis. J. W. van Melle, Fransche taal en letterkunde. A. Thijs, Duitsche taal en letterkunde. Mej. A. P. van Rijn, Nuttige en Fraaie Handwerken voor meisjes. Mej. J. S. J. Klap, Engelsche taal en letterkunde. H. J. Dirksen, Wis- en Natuurkunde. D. C. van Alewijk, Lichaamsoefen. Drs. Gs. W. van Apeldoorn Jr., Na tuurlijke Historie. J. Santing, Wiskunde. Dr. F. J. D. Theyse, Staatsinrichting. P. van Gijn, in Handelswetenschappen. Drs. B. B. van den Hoorn Jr., Latijn, Grieksch en Oude Geschiedenis, en Grieksch. G. Westerink, Staathuishoudkunde. Drs. J. C. Brussaard, Godsdienstleer en Hebreeuwsch. K. v. Haeringen, Latijn, Grieksch en Oude Geschiedenis. Mej. J. R. Morard, Fransche taal en letterkunde. Drs. Jac. Visser, Nederlandsch en Ge schiedenis. Dr. F. W. Nijhoff, in Wiskunde, Me chanica, Natuurkunde en Kosmo grafie. Mej. Dra. H. A. C. Spoelstra, Ned. Drs. C. Buitenweg, Aardrijkskunde en Geschiedenis. Drs. F. Minnema, Latijn en Grieksch. P. H. Breitenstein, Engelsche taal en letterkunde. K. Bukowsky, Duitsche taal en letterk. KENNEMER LYCEUM BLOEMENDAAL. Bestuur. Ir. E. J. Langelaan, Voorzitter, „De Wachter", Amersfoort. Mr. D. A. Kool, Secretaris, Oranje Nassaulaan 162, Overveen, T. 14057. L. L. Bierens de Haan, Penning meester, Lage Duin- en Daalsche weg 35, Bloemendaal. Mevr. C. Cohen TervaertKoch, Adriaan Stoopplein 27, Overveen. Mevr. A. M. Nienhuijs-Versteegh, Hooge Duin- en Daalscheweg 33, Bloemendaal. Mevr. M. E. J. de WijsRobinson, Adriaan Stoopplein 9, Overveen. G. J. Roosegaarde Bisschop, Terhoff- stedeweg 9b, Overveen. Ir. W. A. E. van Geuns, Zomerluststr. 6, Haarlem. Curatorium. Dr. J. D. Bierens de Haan, Voorzitter, Slingerweg 2, Aerdenhout. Mevr. Dr. J. v. d. Bergh van Eysmga- Elias. Elias, Burg. Enschedélaan 48, Sant poort. H. G. Cannegieter, Secretaris, Klever parkweg 222, Haarlem, Tel. 13481. Prof. R. Casimir, Wassenaarschekade 28, Den Haag. Prof. Dr. F. Muller J.W.zn., Fruin- straat 9, Leiden. Ir. H. A. J. de Bijll Nachenius, Frede- rikspark 6, Haarlem. Prof. Dr. A. F. Holleman, Parkweg 7, Bloemendaal. F. A. v. d. Breggen, N. Gracht 60, Haarlem. Prof. Dr. L. P. de Cosquino de Bussy, Baarn. Ir. J. van Oldenborgh, Kweekduin- weg 1, Overveen. Dr. Jac. P. Thijsse, Parallelweg 4, Bloemendaal. Leeraren. Dr. A. de Vletter, Rector, Leeraar in de Geschiedenis, Kleverlaan 47, Bloemendaal. T. 22400. Dr. W. H. C. v. Esveld, Plaatsverv. Rector, Conrector der afd. Gymna sium, Leeraar in de Klassieke Talen, Kleverlaan 53, Bl.daal. T. 22429. Mej. Dra. W. C. Boissevain, Leerares in de Fransche Taal en Letterkunde, Kleverparkweg 208. Haarlem. Dr. G. J. Buitenhof, Leeraar in de Ge schiedenis, Oranje Nassaulaan 138, Overveen. L. Cohen, Leeraar i. d. Aardrijkskunde, Vondellaan 32, Aerdenhout. T. 26277 M. v. Driel, Leeraar in de Duitsche Taal en Letterkunde, Verspronck- weg 106, Haarlem. Drs. M. Eisrnia, Leeraar in de Nat. Historie, Kleverparkweg 86, Haar lem. Mevr. A. GerzonCaffé, Leerares i. d.

Adresboeken Haarlem | 1931 | | pagina 28