GEMEENTE ZAKEN. 25 Eng. Taal en Letterk., Busken Huet- laan 10, Bloemendaal. T. 2242T Drs. K H. ten Haaf, Leeraar i. d. D. Taal en Letterk., Aelbertsbergstraat 90, Haarlem. Drs. W. Haanstra, leeraar in de Ned. Taal en Lett., Zijlweg 130, Haarlem. J den Hollander, Leeraar in de Wis kunde, Laan v. Meerdervoort 859. Den Haag. H. H. Holthuis, Leeraar d. Wiskunde en de Handelswetenschappen, Ju- driklaan 17, Overveen. Tel. 10802 Dr. M. J. Huizinga, Leeraar in de Na tuurkunde en de Mechanica, Klever parkstraat 19, Haarlem. A. Jackson, Leeraar in de Fr. Taal en Letterk., Van der Minnestraat 20, Haarlem. Mevr. M. v. d. KlashorstVerbeek, Leerares in de Lich. oef., Prins Hen driklaan 17, Overveen. T. 10802. G. van der Laan, Leeraar in de Fr. Taal en Letterkunde, Wilsonplein 9, Haarlem. Th J. H. van 't Lam, Leeraar in Lich. Oefening en Spel, Oranje Nassau- laan 150, Overveen. Drs. E. van Meir, Leeraar in Eng. en Geschiedenis, Borgerweg Aerden- hout- Mej. Dra. N. Meyer, leerares d. Ned. Taal en Letterkunde, Zijlweg 123, Haarlem. T. 12057. P. de Nobel, Leeraar in Zang, Pieter Kiesstraat 74, Haarlem. Drs. H. B. S. Nolthenius, Leeraar in de Klassieke Talen, Brederodelaan .3, Bloemendaal. H J. Nijland Visser, Leeraar in de Nederl. Taal en Letterkunde, Iepen laan 76, Bloemendaal. T. 23117. Drs. H. M. J. Oldewelt, Leeraar in de Klass. Talen, Ipenrodestr. 3, Haarlem A. F. Pieck, Leeraar in Teekenen, Em- malaan 8, Haarlem. Ir. J. Quaadgras, Leeraar in de Wisk. en de Natuurk., Kleverlaan 227, Haarlem. T. 22735. L. D. J. Reeser, leeraar in de Gesch., Corn. Houtmanstraat 2, Den Haag. T. 70211. Drs. L. S. Römelingh, Leeraar m de Handelswetenschappen en Staats wetenschappen, Platanenlaan 19, Bloemendaal. T. 22727. Dr. G. J. Tiessens, Leeraar in de Schei kunde, Regentesselaan 9, Haarlem. Dr. L. A. Tromp, Leeraar i. d. Wisk., Santpoorterstraat 68, Haarlem. H. Tuin, leeraar i. d. Handenarbeid, Voormeulenweg 9, Bussum. Mevr. A. J. v. VlietVorstelman, leer- rares in Handwerken. Van der Vin- nestraat 12, Haarlem. S. Ph. de Vries, Leeraar in de He- breeuwsche Taal en Letterk., Bake- nessergracht 46, Haarlem. Mej. Mr. E. Hijmans, Secretaresse en Administratrice, Kleverparkweg 208, P. Pooters, Concierge, Prins Mauritslaan 125, Overveen. NUTSKWEEKSCHOOL VOOR ONDERWIJZERESSEN. (Hazepaterslaan 34). H. W. Korenstra, Directeur, in Ned. Taal, Letterkunde en Schrijven. Leeraressen J. W. Ledeboer, in Geschiedenis en Aardrijkskunde en Schrijven. W. J. L. Berkhout, in de Fransche en Engelsche taal. F. Polak, in Nederl. taal, Lezen en Hoogduitsch. Mevr. H. C. DingemansNumans, in Teekenen. A. P. van Rijn, in Handwerken. Leeraren: B. J. Garssen, in Rekenen, Wis- en Natuurkunde, j. de Nobel, in Zang. R Ijzer, in Oopvoeding en Onderw. P'. Hofstra, in Slöyd. J. H. van Ginkel, in Aardrijkskunde. W. A. J. Goeting, in Gymnastiek. G. A. van Schaik, in Nat. Historie. A. Trouw, predikant, Godsdienst onderwijs. Dr. J. Weener, predikant, Godsdienst onderwijs.

Adresboeken Haarlem | 1931 | | pagina 29