30 ALGEMEENE ZAKEN. Van deze Vereeniging gaan uit de navolgende scholen: Groen van Prinstererschool (Opleidingsschool), Jansstraat 83; Hoofd de heer L. van der Zweep. Dr. A. Kuyperschool, Rosenhagenstraat 15; Hoofd de heer G. J. Kappers. Aeneas Mackay-school, Zomervaart 172; Hoofd de heer G. H. Wamelink. Dr. H. Bavinck-school, Ambachtstraat (Haarlem Noord); Hoofd de heer G. Buist. JUSTITIE. Arrondissements-Rechtbank. Tot het rechtsgebied der Arrondissements-Rechtbank behooren de kantons Haarlem, Haarlemmermeer, Purmerend en Zaandam. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Dinsdags te 9'/2 ure. Strafzaken, des Maandags, Donderdags en Vrijdags te 10 ure. Bureau van Consultatie en Bureau voor Rechtsbijstand voor Strafzaken voor onvermogenden iederen Vrijdag nam. l'/ó uur. Mr. M. A. v. Rijn v. Alkemade, Rechter. Mr. E. J. W. Fop, Rechter. Mr. S. HL Vening Meinesz, R.-Plaatsv. Mr. M. A. v. Rijn van Alkemade, Rech- terplaatsvervanger. Mr. L. V. Hoog, Rechter-Plaatsv. Mr. G. Sluis, Vice-President. Mr. Th. Maassen, Rechter. Jhr. Mr. E. j. Strick van Linschoten, Rechter. Mr. A. L. M. van Berckel, Rechter. Mr. A. W. J. v. Vrijberghe de Coningh, Rechter. Mr. S. j. Pit, Rechter. Openbaar Ministerie. Mr. L. H. Roeters van Lennep, Off. van J. A. Breuker, Bureelchef ten Parkette Justitie. van den Officier van Justitie. Mr. A. R. Andringa, Subst.-Off. v. Jus. H. G. C. Meijer, Hulpschrijver. Mr. W. M. Paardekoper, Overman F. Dekker, Rijksklerk. Subst.-Off. van Justitie. M. Hertog, Rijksklerk. Griffie. Mr. Tj. Dijkstra, Griffier. I Mr. C. M. J. de Jongh, Subst. Griffier. Mr. A. W. Baron Sloet, Subst.-Griffier. Klerken ter Griffie en Rechtsbedienden. K. H. Kerkhoff, Rijkski. Ie kl. Bureel chef, Griffie Rechtb., waarn. Griffier. D. van Heusden, Rijksklerk 2e kl., waarn. Griffier. H. W. van Turnhout, Rijksklerk 2e klasse, waarn. Griffier. Mej. M. Davids, Rijksklerk 2e kl. N. van der Oord, Rijksklerk 2e kl. A. van Krieken, Schrijver. Ch. Meijer, Schrijver. A. M. Verkerk, Bode-Concierge. J. A. Dekker, Vaste Knecht. Beëadigde Vertalers. C. Heijman, Engelsche taal. G. A. v. d. Heijde, Fransche taal. H. Michelsen, Haarlem, Hoog Duitsche taal. J. H. Sandaw, Velsen, Hoog Duitsche taal. Mej. C. M. Hoest, Bloemendaal, Engel sche taal. G. K. W. Bokker, Haarlem, Duitsche taal. G. van der Laan, Fransche taal. J. N. Warnier. J. van Wijngaarden. A. v. d. Bosch. Ch. Tischman, Russische taal. A. Amons, Zaandam, Scandinavische en Russische talen. L. Wildermuth, Engelsche taal. Mej. J. A. M. Nijboer, Heemstede, Zweedsche taal. Mevr. J. L. van SluijsBarbiers, Fr., Italiaansche en Spaansche taal. Mej. E. W. Schotel, Engelsche taal. J. C. Besteman, Engelsche taal. Deurwaarders. H. v. ,d Weetering te Zaandam. J. D. Smit, te Haarlemmermeer. H. Heilo, te Purmerend. Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heem stede, Velsen, Wijk aan Zee en Duin en Zandvoort. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, des Woensdags te 10 ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdags te 10 ure. Mr. W. G. Del Baere, Kanton-Rechter, j Mr. A. H. J. Merens, Plaatsverv. Mr. P. F. H. Bijl de Vroe, Kanton- Mr. Dr. W. P. Vis, Rechter. I Mr. F. J. Gerritsen,

Adresboeken Haarlem | 1931 | | pagina 34