ALGEMEENE ZAKEN. 41 F. J. Brinkmann Ir. W. J. Burgersdijk Ir. H. A. J. de Bijll Nachenius N. Cohen G. J. Droste Jr. B. F. Enschedé A. H. Baron van Hardenbroek van Ammerstol J. F. Klercq E. H. Krelage Joan H. A. Kruimel j. C. M. Mensing jhr. F. Teding v. Berkhout Jr. D. Treur C. ten Boom E. H. Brokmeier A. F. C. Biickmann J. van der Burg G. Deddens Th. G. C. Hooij J. Hylkema H. J. L. Klein Schiphorst B. W. Lasschuit W. J. B. van Liemt G. J. W. Mathot H. H. Meijer D. W. Miezérus Grootbedrijf. Haarlem Haarlem Haarlem Bloemendaal Haarlem Heemstede Haarlem Haarlem Haarlem Bloemendaal Aalsmeer Haarlem Hoofddorp Kleinbedrijf. Haarlem Zandvoort IJmuiden Haarlem Haarlemmermeer Haarlem Hillegom Haarlem Haarlem Haarlem Hillegom Velsen Haarlem Groote Markt 9. Zuiderhoutlaan 4. Frederikspark 6. Bloemendaalscheweg 142. Zijlweg 192. „Iepenrode". Spanjaardslaan 7. Wilhelminastraat 34. Stolbergstraat 6. Hooge Duin en Daalsche weg 20. Stommeerweg 68. Baan 19. Stationsweg 16. Barteljorisstraat 19. Haltestraat 40. Kennemerlaan 62. Witte Heerenstraat 33. Kruisweg 128. Kleine Houtstraat 57. Stationsweg 6. Zijlweg 198. Julianastraat 9. Lorentzplein 35. Hoofdstraat 63. Wijkerstraatweg L 12. Coornhertstraat 29. HAARLEMSCHE HANDELSVEREENIGING. Deze vereeniging is opgericht 10 Mei 1892 en hare statuten werden laatstelijk gewijzigd goedgekeurd bij Kon. besluit van 20 December 1921 No. 16. Zij heeft ten doel, door onderlinge samenwerking, de gemeenschappelijke belangen der leden te bevorderen, en hen, door alle mogelijke inlichtingen, voor schade te vrijwaren. Zij telt ongeveer 600 leden, die eene jaarlijksche contributie van 11.betalen en heeft haar bureau gevestigd Lange Begijnestraat 20, dat alle werkdagen van 9l2l/2 en van 25 is geopend; Zaterdags echter van 91 uur Tel. 10403. Bestuur: F. H. Smit, Voorzitter. B. W. Lasschuit. Th. E. Joustra, Secretaris. A. van Weerden. J. van der Burg, Penningmeester. C. de Vries. Adviseeretide Bestuursleden. A. van Weerden, Voorzitter der Haarlemsche Boekverkoopersvereeniging. Voorzitter der Beurtvaartvereeniging „Haarlem". I. Spaander, Voorzitter der Afdeeling Haarlem van den Nederl. Drogistenbond. D. Miezerus, Voorzitter der Haarlemsche Kleedermakers-Patroonsvereeniging. H. L. Vernout, Bestuurder der Afdeeling Haarlem en Omstreken van den Bond van Loodgieters- en Fitterspatroons in Nederland. Rechtsgeleerde Adviseurs: Mr. T. A. M. A. v. Löben-Sels, Mr. A. Bruch en Mr. J. H. J. Simons. Informatie- en Incassobureau. F. H. de Bruin, Administrateur, Stuijvesantstraat 49. VEREENIGING VAN DEN CHRISTELIJKEN HANDELDRIJVENDEN EN INDUSTRIEELEN MIDDENSTAND. Bestuur: C. ten Boom, Voorzitter. I J. H. D. van Hemsbergen, Penningm. G. J. Veldwijk, Secretaris. Leden: C. M. J. Baas. I W. Roodenburg. J. G. Hoffmann. L. Lam.

Adresboeken Haarlem | 1931 | | pagina 45