44 ALGEMEENE ZAKEN. voor Bloembollencultuur, Redactie: Krelagehuis, Leidsche Vaart, Uitgevers N.V. Drukkerij v.h. De Erven Loosjes, Ged. Oude Gracht 88). De leiding der vereeniging welke op 1 Juli 1930 17 Eereleden, 13 dona teurs en 5807 leden telde, verdeeld in drie groepen en 56 afdeelingen berust bij een Hoofdbestuur. Leden der Vereeniging kunnen zijn in Nederland woonachtige personen, al of niet bloembollenkweeker of handelaar. Voorzitter is de heer Ernst H. Krelage te Haarlem, Algemeen Secretaris- Penningmeester de heer H. J. Voors te Heemstede. Het Secretariaat der Vereeniging is gevestigd Krelagehuis, Leidsche Vaart, te Haarlem. Telefoon 15250. BOND VAN BLOEMBOLLENHANDELAREN TE HAARLEM. Wilhelminastraat 13. Telef. No. 11983. Algemeen Bestuur: H. van Zonneveld, Voorz., Sassenheim. W. Jonkheer, Penningmeester, Hille- gom. Mr. M. van Toulon van der Koog, Secr.-Administrateur, Haarlem. Mr. F. J. D. Theijse, Adjunct-Admi- strateur, Haarlem. Leden van het Algemeen Bestuur: H. J. Arentshorst te Sassenheim, voorzitter van Groep 1 (Amerika en Canada). voorzitter van Groep II (Gr. Brittannië en Ierland). H. G. Hopman te Hillegom, voorzitter van Groep lil (Duitschland en Oosten- rijk-Hongarije). R van Til Jzn. te Hillegom, voorzitter van Groep IV (Frankrijk en Romaansche landen). J. van der Mey Gzn. te Lisse, voorzitter van Groep V (Rusland). J. Hylkema te Hillegom, voorzitter van Groep VI (Scandinavië, Denemarken en Finland). J. D. Papendrecht te Sassenheim, voorzitter van Groep VII (Engelsche Koloniën (behalve Canada), Azië, Afrika, Australië, Japan, China, Centraal- en Zuid- Amerika). VOLKSUNIVERSITEIT. Bestuur: Dr. C. Spoelder, Voorzitter, Stolbergstraat 12. Dr. J. S. Bartstra, Secretaris, Zonnelaan 49, Tel. 14442. Mr. P. Fuhri Snethlage, Penningmeester, Jansstraat 19. Tel. 11484. Mr. A. Bruch. Dr. J. J. Haak. A. H. Gerhard. Mej. J. Berdenis v. Berlekom. Mr. A. S. Miedema. Jhr. F. Teding v. Berkhout Sr. Dr. E. S. Frank. Dr. J. D. Bierens de Haan. Prof. Dr. G. E. v. d. Bergh v. Eysinga. Mevr. Dr. J. v. d. Bergh v. Eysinga Elias. Mej. Chr. Farret. Dr. J. B. Schepers. Dr. L. C. Kersbergen. M. de Braal. D. de Vos. Ir. H. A. J. de Byll Nachenius. C. W. de Visser. J. Massink. Gedelegeerden van aangesloten vej-eenigingen: J. C. Tadema (Nut v. 't Algemeen). Mej. B. v. d. Heuvel Rynders (Nut v. 't Algemeen). K. v. d. Berg Jr., (H.B.B.). W. Lamerus (H.B.B.). Mevr. H. F. G. Oostdijk (Bond v. Ned. Ond.). Jac. Jansen (Bond v. Ned. Ond.). A. Hillebrand (Nat. Verb. v. Gem.- Ambtenaren). M. A. Reinalda (S.D.A.P.). J. A. Schol (S.D.A.P.). P. Jongepier (Bond v. Technici). W. Ch. v. Daalen (Mercurius). W. P. v. d. Vlerk (Mercurius). L. W. J. Avelingh (Bond v. Ambt. Ned. Spoor). G. J. Veldheer (Bond v. Ambt. Ned. Spoor). Dr. G. Ras (Ver. van Leeraren).

Adresboeken Haarlem | 1931 | | pagina 48