GEMEENTE ZAKEN. 19 G. Bollebakker, Leeraar in het Reke nen, de Wiskunde, de Nederland- sche Taal en het Boekhouden. G. Brakel, Tijdelijk leeraar in het Rechtlijnig- en het Bouwkundig teekenen. H. P. Kloos, Leeraar in het Recht lijnig- en het Werktuigkundig tee kenen, de Stoomwerktuigkunde en de Materialenleer. H. Felix, Leeraar in de kennis van Werktuigen en de Sterkteleer en/of de Stoomwerktuigkunde. J. G. Rijkeboer, Leeraar in de Electro- techniek. W. M. B. Tideman, tijdelijk Leeraar in de Materialenleer en Burgerlijke Bouwkunde. N. G. Schultheiss, Leeraar in de Stoom werktuigkunde. H. A. Oosterlee, Leeraar in de Wis- en Natuurkunde. A. L. van Lohuizen, tijdelijk Leeraar in de Wiskunde en het Boekhouden. H. Eebes, Leeraar in de Burgerlijke Bouwkunde, de Materialenleer voor Bouwkundigen en het Bouwk. tee kenen. Ir. H. J. Struyck, tijdelijk Leeraar in de Natuurkunde. R. de Vries, Leeraar in het Rekenen, de Wiskunde en de Nederlandsche Taal. W. C. de Klerk, tijdelijk Leeraar in de Electrotechniek. Ir. A. J. Demmers, Tijdelijk leeraar in de Scheepsbouwkunde en het Scheepsbouwkundig teekenen. M. Dijstellerge, Tijdelijk leeraar in het Rechtlijnig- en het Werktuigkundig teekenen. J. de Veer, tijdelijk Leeraar in het rechtlijning meubelteekenen en ma terialenleer voor meubelmakers. S. Pal, Tijdelijk leeraar in het Reke nen, en Nederlandsche Taal. SCHOLEN. Christelijk Lyceum. (Emmakade). Rector: Dr. J. v. d. Eist. R. K. Lyceum. (Zijlweg 199). Rector: N. Th. Vlaar. R. K. Middelbare School voor Meisjes. (Koningstraat 20). Directrice: Mej. M. Th. Steegh. R. K. Gymnasium voor Meisjes (Dreef 22). Rectrix: Mej. H. M. Molkenboer. Rijkskweekschool voor Onderwijzers. (Leidsche vaart). Directeur: Th. Lancee. Kweekschool voor Onderwijzeressen. (Hazepaterslaan). Directeur: H. W. Korenstra. „Da Costa" Kweekschool. (Nassauplein.) Directeur: O. A. Houwen. Middelbare Technische School. (Meester Cornelisstraat). Directeur: Ir. Dr. G. de Gelder. Ambachtsschool. (Kleverparkweg). Directeur: A. L. Hengeveld. LIJST vermeldende de adressen van Avondteekenschool. (Kleverparkweg). Directeur: A. L. Hengeveld. Haarl. Huishoud- en Industrieschool (Schneevoogtstraat). Directrice: Mej. D. van de Waal St. Joseph Gezellen Teekenschool onder Best. der. St. Jos. Gez. Vereen (Kamperstraat). Directeur: J. K. C. van Brussel. R. K. Industrie- en Huishoudschool. Onder Bestuur van den Haarlemschen Bond van R. K. Meisjespatronaten (Ged. Voldersgracht 22). Directrice: Mej. M. M. Veeger. Prot. Christelijke Nijverheidsschool. (Tetterodestraat 109). Directrice: Mej. A. C. van Schuppen. Cursus voor Scheepsmachinisten. (Kleverparkweg 183). Directeur: A. L. Hengeveld. R.K. Handelsavondschool met 5.-j. c. Onder Bestuur van den Haarlemschen Bond van R. K. Jongenspatronaten. (Ged. Oude Gracht 120). Directeur: J. A. Luijten. alle scholen voor Voorbereidend Lager Onderwijs in de gemeente Haarlem (1 September 1932). Naam der school Waar gevestigd Hoofd der school A. Openbare Scholen. School voor Voorbereidend La ger Onderwijs No. 1 (in het v.m. Barbara-Gasthuis) Sch. v. Voorb. L. O. No 2 Idem No. 3 Jansstraat 54 Smedestraat 33 Bakkerstraat 11 Mej. S. Kamminga Bruijn Mw. D. Schmid-v. d. Veer. Mej. A. M. P. Ebeling.

Adresboeken Haarlem | 1934 | | pagina 23