36
GEMEENTE ZAKEN.
21
Naam der school
Aanduiding van de plaats
waar de school gelegen is
Naam van het hoofd
der school
Soendastraat 41
A. J. van Eerden.
37
idem
G. C. v. Leeuwen.
38
Rijksstraatweg 374
S. Wellinga.
39
Pol 18 (Spaarndam)
B. Bulthuis.
Dagopenluchtschool
E. Marema.
(School No. 40.)
Middenweg 220
Van Zeggelenschool
P. Bakker.
(School No. 41)
Allard Piersonstraat 25
Linnaeusschool
(School no. 42)
Wilgenstraat 81
W. G. F. Sant.
Cornelis Houtmanschool
(School No. 43)
Weltevredenplein 1
G. van Hees.
Jan Pietersz. Coenschool
(School No. 44)
idem
J. Over Azn.
School no. 46
Junoplantsoen
J. J. Klimbie.
School no. 47
Fr. Varkensmarkt 22
H. Kingma.
School voor gew. 1. o. met
Montessori leermethode
Bakkerstraat 11
H. M. W. Bandek
Dr. Huetschool.
Prinsen Bolwerk 3
L. Broekhuizen.
School „Buitenrust''
Buitenrustlaan 9
F. A. van Riet.
Vervolgcursus No. I
Prinsen Bolwerk 3
E. P. Schuijt.
II
Nassaulaan 37a
F. A. van Riet.
Hl
Haarlemmerliedestraat 29
R. M. v. d. Hart.
iv
Jacobstraat 2
J. Over Azn.
v
Pol 18 (Spaarndam)
B. Bulthuis.
VI
Soendastraat 41
W. Koutstaal.
Rijksleerschool
Schreveliusstraat
H. de Vries.
Al deze scholen, met uitzondering van laatstgenoemde, zijn gemeentelijke
scholen.
LIJST van de Bijzondere Lagere Scholen in de gemeente Haarlem
op 1 September 1932.
No.
Naam der school
Waar gevestigd
Hoofd der school
1. Christelijke school voor ge
woon en U. L. O.
2. Juliana van Stolbergschool
3. Christelijke School
4. Nassauschool
5. Groen van Prinsterenschool
6. Dr. A. Kuijperschool
7. Noorderschool voor gewoon
en U. L. O.
8. Instituut „Oranje Nassau",
voor gewoon en U. L. O.
9. W. de Zwijgerschool
10. Marnixschoo]
11. Aeneas Mackaijschool
12. Dr. H. Bavinckschool
13. Montessorischool
14. Haarlemsche Schoolvereen.
15. Ie Doopsgezinde School
16. 2e Doopsgezinde School
17. R. K. Schoolvereeniging
18. R. K. Jongensschool voor
gewoon en U. L. O.
19. Idem ,,St. Canisius"
Dreef 20
Slachthuisstr. 55
Bakenessergr. 81
Leidsche straat 59
Jansstraat 83
Rozenhagenstr. 15
Velserstraat 55
Nassauplein 2
Hertzogstraat 1
Dutrijstraat 1
Zomervaart 170
Ambachtstraat
Louise de Coligny-
laan 3
Florapark 14
Gr. Heiligland 10
Ripperdastraat 13a
Cruquiusstraat 2
Ged. O. Gracht 120
Linschotenstr. 23
F. van Woerden.
M. Groot.
P. J. Jongejan.
G. J. Wassenaar.
L. v. d. Zweep.
G. J. Kappers.
K. Roosjen.
B. M. Bulten..
E. de Groot.
J. Schreuder.
G. H. Wamelink.
G. Buist.
P. van der Wind.
A. G. C. Meijer.
A. C. Hendriks.
J. Koopmans.
H. A. A. Reith.
J. H. Luijten.
A. Aukes.