GEMEENTE ZAKEN. 23 SCHOOLARTSENDIENST. Mevr. A. M. HazevoetRenout, Ge neeskundige. J. de Jong, Schooltandarts. A. G. Theunisse, Schooltandarts. J. L. Bouwer Jr., Schooltandarts. Mevr. J. C. v. Drielde Neef, Ver pleegster. Mevr. G. Vijn, Verpleegster. Mej. A. Westerkamp, Verpleegster. Mej. J. C. Gijsbertse, Verpleegster, CHRISTELIJK LYCEUM TE HAARLEM. (Emmakade 43). Bestuur: Voorzitter. Mr. A. J. Honig, Vice-Voorzitter. D. O. Norel, Secretaris. M. Petrie, Penningmeester. J. Ouwehand, Bloemendaal. S. van Wijk, Vijfhuizen. Ds. G. J. Waardenburg. Rector: Dr. J. van der Eist. Leeraren: Dr. J. van der Eist, Fransche taal en letterkunde. Ir. P. C. van Steenwijk, Onder-Direct, der afd. H. B. S., Schei- en Natuur kunde. G. C. Jongh Visscher, Hand- en Lijn- teekenen en Kunstgeschiedenis. J. W. van Melle, Fransche taal en letterkunde. A. Thijs, Duitsche taal en letterkunde. Mej. J. S. J. Klap, Engelsche taal en letterkunde. H. J. Dirksen, Wis- en Natuurkunde, en Oude Geschiedenis. Mej. J. R. Morard, Fransche taal en letterkunde. ürs. Jac. Visser, Nederlandsch en Ge schiedenis. Drs. A. J. Veenendaal, Nederlandsch en Geschiedenis. Dr. F. W. Nijhoff, in Wiskunde, Me chanica, Natuurkunde en Kosmo grafie. D. C. van Alewijk, Lichaamsoefen. Drs. Gs. W. van Apeldoorn Jr., Na tuurlijke Historie. J. Santing, Wiskunde. Dr. F. J. D. Theyse, Staatsinrichting. P. van Gijn, in Handelswetenschappen. Drs. B. B. van den Hoorn Jr., Latijn, Grieksch en Oude Geschiedenis, en Grieksch. Mr. G. Westerink, Staathuishoudkunde. Drs. J. C. Brussaard, Godsdienstleer en Hebreeuwsch. Drs. K. v. Haeringen, Latijn, Grieksch Mej. Dr. H. A. C. Spoelstra, Ned. Drs. B. G. L. M. Tosseram, Aardrijks kunde. Drs. F. Minnema, Latijn, -Grieksch en Oude Geschiedenis. Mej. J. Bergmans, Engelsche taal en letterkunde. Drs. G. H. Kappers, Duitsche taai er, letterk. KENNEMER LYCEUM BLOEMENDAAL. Bestuur. Ir. E. J. Langelaan, Voorzitter, ,,De Wachter", Amersfoort. Mr. D. A. Kool, Secretaris, Oranje Nassaulaan 162, Overveen, T. 14057. L. L. Bierens de Haan, Penning meester, Lage Duin- en Daalsche weg 35, Bloemendaal. Mevr. C. Cohen TervaertKoch, Adriaan Stoopplein 27, Overveen. Dr. J. F. H. de Graaf, Julianalaan 72, Overveen. Mevr. M. E. J. de WijsRobinson, Adriaan Stoopplein 5, Overveen. G. J. Roosegaarde Bisschop, Terhoff- stedeweg 9b, Overveen. Mevr. Dr. J. v. d. Bergh van Eysinga- Elias, Burg. Enschedelaan 48, Sant poort. Dr. Jac. P. Thijsse, Parallelweg 4, Bloemendaal.

Adresboeken Haarlem | 1934 | | pagina 27