sai .-a?"ssea 26 GEMEENTE ZAKEN. Mej. G. Genis, Lingerienaaien, verstel len. Mej. I. de Groot, Lingerienaaien, ver stellen, theorie. Mevr. M. HoldertHeill, Koken, voe dingsleer. Mej. A. v. Holland, Lingerienaaien en Costuumnaaien (tijd.). Mej. F. Hunziker, Teekenen. Mevr. J. JacobsArriëns, Handenar beid, kinderverzorging.*) Mej. B. Jelles, Stofversieren, kunstge schiedenis. Mej. C. Kam, Handenarbeid, kinder verzorging, opvoedkunde, waschbe- handeling, hygiëne. Mej. H. Kraayenbrink, Costuumnaaien. Mej. K. Kroese, Costuumnaaien, wa renkennis. Mej. J. Lagas, Voortgezet L. O. Mej. C. den Outer, Costuumnaaien. geen volledig lesrooster. Mej. C. Riesselmaan, Costuumnaaien, theorie, les geven. Mevr. M. de Rookv. Leeuwen, Tee kenen, costuumkunde. Mej. E. Schouten, Lingerienaaien, ver stellen. Mej. A. L. Schurink, Lingerie- en cos tuumnaaien. Mej. A. Verwey, Koken, voedingsleer, warenkennis. Mej. F. van Vliet, Waschbehandeling. Mej. C. van Wageningen, Voortgezet L. O. Mej. K. Westra, Waschbehandeling, Huishoudkunde. Mej. M. Wijnveldt, Waschbehandeling, huishoudkunde, warenkennis (tijd.). Mej. A. IJkelen, Costuumnaaien. De heer Ir. H. Zijlstra, Natuur- en scheikunde, warenkennis.*) Niet onderwijzend personeel: Mej. L .de Bruyne, Administratrice. Mej. B. Hoekstra, Hulp-administratrice.' trice. Mej. G. Uljée, Hoofd der Huishouding. H. Bakkenhoven, Concierge. DA COSTA KWEEKSCHOOL. Nassauplein 3. Bestuur: J. H. de Wilde, Voorz., Bloemendaal. P. de Wilde, Secretaris, Haarlem. R. W. de Clercq, Penningm., Zeist. Directeur: O. A. Houwen. Leeraren: O. A. Houwen, in Paedagogiek en Fransch. J. H. v. Ginkel, in Aardrijkskunde, Teekenen, Engelsch en Zang. H. Huizenga, in Rekenen, Duitsch, Wis kunde en Godsdienstonderwijs. P. J. Debets, in Natuurkunde en Wis kunde. B. J. E. v. Noort, in Lezen, Ned. taal, Letterk., Geschiedenis, Schrijven. K. Roosjen, in Duitsch. D. J. v. d. Stam, in Engelsch. L. Middelhof, in Geschiedenis. J. Hop, in Lich. Oefeningen. Mej. G. Barger, in Handwerken, AMBACHTSSCHOOL. A. L. Hengeveld, Directeur. Onderwijzend personeel Dagschool. C. Kooij, Schilderen en Handteek. G. C. Kneppers, Timmeren en Vakteek. D. Oosterveld, I. C. Deelder, L. J. M. v. d. Meijs, H. Eebes, A. Rauwerda, R. Kraakman, Vakteekenen, Stoomw.- kunde enz. P. G. Spierenburg, Smeden en Vakteek. D. J. v. Hensbergen, Bankw., Smeden, Vakteekenen. H. Steenborg, Bankw., Smeden, Vakt. D. I. Blad, Bankw., Smeden en Vakt. H. 'P. Kloos, J. Ackermann, S. de Groot, Meubelm, en Vakteek B. Meiring, Electr. leer, Instr.m. N. J. Ootes, E. Visser, Voortgezet L. O. A. H. F. Saeijs, Voorgezet L. O. en Vrije Ordeoef. H. A. Oosterlee, Natuur- en Wiskunde. M. A. H. v. d. Burg, Hand- en Decor.- teekenen. J. Hoogwout, Handteekenen.

Adresboeken Haarlem | 1934 | | pagina 30