GEMEENTE ZAKEN. 27 Idem Voorbereidende cursus. J. Pot, Wis- en Meetkunde, Rekenen. J. Kuyper, Nederlandsche taal. J. B. J. v. d. Haar, Natuurkunde. Idem Schoenmakers cursus. J. v. Diggelen, Schoenm. en Teekenen. Idem Cursus voor Behangers en Stoffeerders. M. A. H. v. d. Burg, Vakteekenen. I A. J. F. Beerens, Behangen. A. J. Postuma, Stoffeeren. Idem Cursus voor Scheepsmachinisten. R. Kraakman, Teek., Werkt, en Stoom werktuigkunde. P. C. de Jongh, Wiskunde, enz. A. H. F. Saeijs, Nederlandsche taal. M. A. H. v. d. Burg, Handteekenen. J. Kuyper, Engelsche taal. Administratief personeel. P. Volbeda, Boekh. (ook v. d. M.T.S.) Mej. H. A. de Bock, Klerk. Bedienend personeel. H. Bosgraaf, Concierge. H. v. d. Ham, Schoonmaker. H. Emke, Stoker (ook v. d. M.T.S.) AVONDVAKTEEKENSCHOOL. A. L. Hengeveld, Directeur. Zij staat onder het bestuur van de „Vereeniging voor Nijverheidsonderwijs te Haarlem". De cursus loopt van 1 October tot 31 Maart. Het schoolgeld bedraagt 7.50 per winter-halfjaar; 3.75 voor minver mogenden en kosteloos voor onvermogenden. Het aantal leerlingen is ongeveer 30Ö. Onderwijzend personeel: C. Kooij, Vakteek. aan schilders. G. C. Kneppers, Vakteek. aan timmerl. C. Deelder, Vakteek. aan timmerl. D. Oosterveld, Vakteek. aan timmerl. L. J. M. v. d. Meijs, Vakteek. aan timmerlieden. H. Steenborg, Vakteek. aan metaalbe werkers. J. Ackerman, Vakteek. aan metaalbe werkers. D. J. v. Hensbergen, Vakteek. aan me taalbewerkers. P. G. Spierenberg, Vakteek. aan me taalbewerkers. D. J. Blad, Vakteek. aan metaalbew. S. de Groot, Vakteek. aan meubelm. M. C. Haanschoten, Vakteek. aan meubelm. B. Meiring, Vakteek. aan electr. N. I. Ootes. Vakteek. aan electr. L. H. H. Schutte, Vakteek. aan litho graf en. H. Bosgraaf, Concierge.

Adresboeken Haarlem | 1934 | | pagina 31