■■■I 11 ;j 30 ALGEMEENE ZAKEN. Bureau van Consultatie en Bureau voor Rechtsbijstand voor Strafzaken voor onvermogenden iederen Vrijdag nam. 1V2 uur- Mr. G. Sluis, President. Mr. Th. Maassen, Vice-President. Jihr. Mr. E. j. Strick van Linschoten, Rechter. Mr. A. L. M. van Berckel, Rechter. Mr. A. W. J. v. Vrijberghe de Coningh, Rechter. Mr. S. J. Pit, Rechter (Kinder). Mr. E. J. W. Top, Rechter. Mr Th. F. Raedt, Rechter. Mr. M. A. van Rijn van Alkemade, Rechter. Mr S. H. Vening Meinesz, R.-Plaatsv. Mr L. V. Hoog, Rechter-Plaatsv. Mr J. H. J. Simons, Rechter-Plaatsv. Openbaar Ministerie. Mr. L. H. Roeters van Lennep, Off. van Justitie. Mr. A. R. Andringa, Subst.-Off. v. Jus. Mr. W. M. Paardekooper Overman, Subst.-Off. van Justitie. J. A. Breuker, Bureelchef ten Parkettc van den Officier van Justitie, Rijks klerk le kl. H. G. C. Meijer, Hulpschrijver. F. Dekker, Rijksklerk 2e kl. M. Hertog, Rijksklerk 2e kl. Griffie. Mr. Tj. Dijkstra, Griffier. Mr. A. W. Baron Sloet, Subst.-Griffier Mr. C. M. J. de Jongh, Subst. Griffier. Klerken ter Griffie en Rechtsbedienden. K. H. Kerkhoff, Rijkski. le kl. Bureel chef, Griffie Rechtb., waarn. Griffier. D. van Heusden, Rijksklerk le kl.. waarn. Griffier. H. W. van Turnhout, Rijksklerk le klasse, waarn. Griffier. Mej. M. Davids, Rijksklerk 2e kl. N. van der Oord, Rijksklerk 2e kl. A. van Krieken, Schrijver. Ch. Meijer, Schrijver. F. Nijenhuis, Bode-Concierge. J A. Dekker, Vaste Knecht. Beëedigde Vertalers. G. A. v. d. Heijde, Fransche taal. H. Michelsen, Haarlem, Hoog Duitsche taal. J. H. Sandaw, Velsen, Hoog Duitsche Mej. L. M. Holst, Bloemendaal, Engel- Scll6 G. K. W. Bakker, Haarlem, Duitsche taal. G. van der Laan, Fransche taal. A. Amons, Zaandam, Scandinavische en Russische talen. L. Wildermuth, Engelsche taal. Mej. J. A. M. Nijboer, Heemstede, Zweedsche taal. Mevr. J. L. van SluijsBarbiers, Fr Italiaansche en Spaansche taal. J. C. Besteman, Engelsche taal. W. A. Levert, Duitsche taal. Deurwaarders. C. H. Erbrink. J. van Wijngaarden. A. v. d. Bosch. J. Hollenberg. H. v. .d Weetering te Zaandam. J. D. Smit, te Haarlemmermeer. H. Heilo, te Purmerend. Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek Beverwijk Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heem stede, Velsen, Wijk aan Zee en Duin en Zandvoort. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, des Woensdags te 10 ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdags te 10 ure. Mr. W. G. Del Baere, Kanton-Rechter. Mr. P. F. H. Bijl de Vroe, Kanton- Rechter. Mr. A. H. J. Merens, Plaatsverv. Mr. Dr. W. P. Vis, Mr. F. J. Gerritsen, Mr. W G. J. Veenhoven, Plaatsverv. Mr. F. J. D. Theyse, Plaatsverv. Mr. A. J. L. Liesker, Griffier. Jhr. Mr. A. Reigersman, Subst. Griffier. Mr. B. v. d. Burg, Ambt. O. M. Th Semeijns de Vries van Doesburgh H. C. L. Looman, Rijksklerk le kl., Bureelchef ten parkette, Ambtenaar O. M. M. W. Tjepkema, Bureelchef ter Griff. en waarn. Griffier. A. J. de Witte, Rijksklerk le klas. Par ket O. M. A. G. R. Kappers, Schrijver.

Adresboeken Haarlem | 1934 | | pagina 34