POST-, TELEGRAAF- EN TELEFOONKANTOOR. ALGEMEENE ZAKEN. 35 Raad van Beroep voor de Directe Belastingen. Mr. W. F. C. C. Pijnacker Hordijk, Voorzitter. Mr. P. FuhriSnethlage, Secretaris. E. H. Krelage, Lid. Mr. P. Westerling, Secretaris. Mr. M. A. Stufkens, Secretaris. Mr. Th. Maassen, Lid. Mr. A. S. Miedema, Plaatsverv. Lid. Mr. Dr. W. P. Vis, Plaatsverv. Lid. H. M. van Bemmelen, Idem. Mr. S. H. Vening Meinesz, Plaats.v.v. Voorzitter. Mr. A. W. J. van Vrijberghe de Co- ningh, Idem. H. j. Voors, Idem. RIJKS-CONTROLE. (N. Appelaarsteeg.) op den aanmaak, het beheer en de verstrekking v. post- en andere Rijkswaarden Hoofd van Dienst: J. Bethe, Controleur bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie. Overige W. de Groot, Eerstaanw. Ambt. A. Dijkstra, Magazijnchef. A. C. v. d. Berg, Adj.-Magazijnchef. A. A. M. Wiercx, Boekhouder. P. M. j. j. Sopers, Boekhoudster. D. J. Kluit, Chef-Expediteur. W. v. Alphen, Expediteur. J. Bellaart, Expediteur. F. G. J. Blom, Expediteur. P. Koopman, Expediteur. U. ten Post, Expediteur. J. J. A. van Roon, Expediteur. I. Schoon, .Expediteur. P. H. de Vos, Expediteur. R. M. E. Aspeslagh, Expeditrice. J. Bellaart, Expeditrice. H. E. Huiskes, Expeditrice. W. P. C. Rahder, Expeditrice. P. Aartsen, Schrijver. J. Antonisse, Schrijver. H. M. Bergman, Schrijver. J. A. Jongkind, Schrijver. ambtenaren. L. Willemse, Schrijver. M. C. Haanschoten, Schrijfster. C. Heuvel, Schrijfster. M. C. v. Rossum, Schrijfster. M. C. W. Tvelrooy, Schrijfster. C. M. A. Vriend, Schrijfster. P. Antonisse, Magazijnbediende. A. B. Boelens, Magazijnbediende. H. J. Bordes, Magazijnbediende. J. W. Brugman, Magazijnbediende. E. Cassee, Magazijnbediende. C. de Jong, Magazijnbediende. J. Kok, Magazijnbediende. L. P. Kuipers, Magazijnbediende. C. Luijbé, Magazijnbediende. J. Martens, Magazijnbediende. W. van Marie, Magazijnbediende. J. Roose, Magazijnbediende. P. Slagboom, Magazijnbediende. J. K. Smit,- Magazijnbediende. Th. Vermeer, Magazijnbediende. H. A. Waning, Magazijnbediende. Op arbeidscontract: J. C. M. van Dongen—Waterloo. Mej. Mr. C. M. J. Verstege. Dr. P. Tesch, m.i., Directeur. Dr. Th. Reinhold, Geoloog. Dr. J. F. Steenhuis, Geoloog. Ir. H. D. M. Burck, Geoloog. M. L. van Nispen, Administrateur. RIJKS GEOLOGISCHE DIENST. (Spaarne 17, Tel. 13373.) H. J. S. Nieuwenburg, Hoofdassistent. J. A. van den Boogaard, Assistent. G. I. A. Harmsen, M. Bloemink en W. Th. Sanders, Assistenten. (Gedempte Oude Gracht.) Openstelling van het Hoofdkantoor voor den Postdienst: Op Werkdagen van 7.30 uur tot 19.30 uur (des Zaterdags tot 16 uur). Op Zon- en Feestdagen van 8.30 tot 9.30 uuir. Voor de navolgende diensten gelden de daarachter vermelde uren van open stelling. a. Postwissels en Quitantiën alléén op werkdagen 8.30 tot 15 uur (voor telegrafische postwissels op werkdagen en op Zon- en feestdagen gedurende de geheele openstelling van het kantoor, daarna kan uitbetaling van telegrafische postwissels geschieden ten telegraafkantore voor zoover dit geopend is en de kas toereikend is. Tel. 14551. b. Aangeteekende stukken: gedurende de geheele openstelling van het

Adresboeken Haarlem | 1934 | | pagina 39