ALGEMEENE ZAKEN. 43 (R. K. Ver. van Handelaars in Kruidenierswaren en Comestibles (H. I. V.). A. Th. Pielage, Zijlstraat 18. Tel. 11078. (R. K. Manufacturiers). J. H. Aibers, Gierstraat 27. Tel. 10133. (R. K. Melkhandelaren). Joh. de Mol, Van Marumstraat 12. Tel. 16633. (R. K. Begrafenisondernemers). H. G. M. Leeflang, Nieuwe Groenmarkt 8. Tel. 14276. Geestelijke Adviseurs: Algemeene Adviseur: Z.E. Heer Rector J. B. M. Timp, Maarten v. Heemskerkstraat 2. Tel. 10027. Adviseurs der Onderafdeelingen: W.E. Heer Kapelaan W. H. Polder, Leidsche Vaart 146. Tel. 11241. W.E. Heer Kapelaan A. J van den Oudenhoven, Leidsche Vaart 146, Tel. 11241. W.E. Pater H. J. W. M. Hunsche, N. Groenmarkt 12. Tel. 11450. W.E. Heer Kapelaan W. J. v. Warmenhoven, Spaarne 99. Tel. 11552. W.E. Heer Kapelaan A. A. Trouwborst, Amsterdamstraat 59. Tel. 11394. W.E. Heer Kapelaan J. D. Sistermans, Rijksstraatweg 26. Tel. 13452. Rechtskundig Adviseur: Mr. J. H. J. Simons, Kruisweg 63. Tel. 11814. (Kantoor: Mrs. J. H. J. Simons, A. Bruch en T. A. M. v. Löben Seis) Adviseurs. Rechtskundige: Mr. J. H. J. Simons. Finantieele: Dr. H. J. M. Janzen. INFORMATIEBUREAU. Directeur: H. Th. Fibbe, Nassaustraat 14, T. 13781. DE MIDDENSTANDSCENTRALE VOOR HAARLEM EN OMLIGGENDE GEMEENTEN. Bestuur in 1933: C. ten Boom, Voorzitter, (Voorz. der Chr. Vereeniging van den Handeldrijven- den en Industrieelen Middenstand):. F. H. Smit, Vive-Voorzitter, (Voorzitter der Haarlemsche Handelsvereeniging) P. J. M. van Tetering, Alg. Ie Secretaris, (Voorzitter der R.K. Middenstands- vereeniging). Adr. Cassee, (Voorzitter der Bloemendaalsche Middenstandsvereeniging). A. G. Hagen, (Voorzitter der R.K. Middenstandsvereeniging Bloemendaal- Overveen). F.. van Lent (Voorzitter der R. K. Middenstandsvereeniging te Heemstede). E. H. Brokfneier (Voorzitter der Zandvoortsche Handelsvereeniging). Leden: van de Middenstandscentrale zijn alle Bestuursleden van: De Chr. Ver. van den Handeldrijvenden en Industrieelen Middenstand te Haarlem; De Haarlemsche Handelsvereeniging te Haarlem; De R. K. Middenstandsvereeniging te Haarlem; De Bloemendaalsche Middenstandsvereeniging; De R. K. Middenstandsvereeniging te Bloemendaal-Overveen De R. K. Middenstandsvereeniging te Heemstede; De Zandvoortsche Handelsvereeniging. STRAAT-, WIJK EN BUURTVEREEN1GINGEN. Barteljorisstraatvereeniging: Joh. F. Lamp, Voorzitter. C. H. Bosse, Secretaris. Botermarktvereeniging J. van Maris, Voorzitter. j. Uitendaal, Secretaris. Buurtver. Ged. Raamgracht, Ged. Voldersgracht, Wilsonsplein, Sophiaplein: A. H. de Bruyn Sr., Voorzitter. F. Bouman, Secretaris.

Adresboeken Haarlem | 1934 | | pagina 47