ALGEMEENE ZAKEN. 63 NEDERLANDSCHE SPOORWEGEN. J. J. v. Fiegen, Chef Personenstation. J. Hermes, Chef Goederenstation. H. Haas, Chef Locomotiefdep. G. L. Pape, Hoofdopz. van den Weg. N. j. v. Beek, Opz. v. h. Seinwezen. Ir. A. G. de Koningh, Hoofdingenieur, Chef der Centrale Werkplaats, Crayenesterlaan 126. Ir. H. F. Ott de Vries, Ing. Ie kl., Wa genweg 64. Ir. J. Ingerman, Ing. Ie kl., Zomerlust- straat 11. Ir. j. A. v. Eijk Bijleveld, Ing. 2e kl., J. v. Ruysdaellaan 3, Heemstede. A. Hoeyenbos, Hoofd-werktuigkund.. Kampervest 27rood. M. H. Jacobs, Hoofd-werktuigkundige, Kennemerplein 36. E. P. W. Meeuweszen, Chef de Bur., Willem de Zwijgerlaan 40. B. G. Serné, Chef de Bureau, Pre /i- nairestraat 7. J. Veen, Werktuigkundige, Midden weg 31. W. J. Bijleveld, Werkmeester 2e kl., Marnixstraat 102. J. H. Melcher, Werkmeester 2e kl., Jelgersmastraai 35. J. P. H. Castricum, Techn. Ambt., Prévinairestraat 2. H. Scheen, Opz.-Teekenaar, Brouwers kade 81. J. Mulder, Opz.-Teekenaar, Da Costa- straat 45. H. Kaan, Teekenaar, Badhuisstraat 21. M. Krop, teekenaar, Pijnackerstraat 18, Amsterdam. F. L. Jung, Bur. Referent, Anslijn- straat 41. Centrale Werkplaats: H. J. v. Langeveld, Commies, Gast huissingel 42rood. J. T. Erdtsieck, Comm., Fred. Hendrik laan 23. C. E. v. Eijkern, Commies, Tetterode straat 41. J. H. Keizer, Commies, Hyacinthenlaan 51. J. H. Knipper, Commies, Twijnders- laan 43. K. F. Bartman, Commies, Merkman straat 1. P. Mes, Commies, Obistraat 65. J. Lammers, Commies-titul., Kweek tuinstraat 24. P. Vester, Commies-tttulair, Judith Leijsterstr. 30. H. Droogendijk, Comm.-titul., Vrouwe- hekstraat 84. J. Brouwer, Commies-titulair, Teyler- plein 23. P. J. Dodenhuis, Commies-titulair, Nas- saustraat 4rood. K. Dansen, Bureelambtenaar, v. Keu lenstraat 10. E. F. Keiler, Commies-titulair, M. v. Heemskerkstraat 67rood. J. de Ridder, Bureelambtenaar, Rozen- hagenstraat 54. P. C. Broekmeijer, bureelambtenaar, Molukkenstraat 49. A. J. v. Zutphen Jr., Bureelambtenaar, Gaelstraat 37. KAARSELADE VEER. Expeditie Amsterdam Haarlem Zandvoort. Kantoor: Spaarne 10. Haarlem en Omstreken, tea- 10525 14925. Amsterdam: Brouwersgracht. te» 40709 33450. Zandvoort: Jan Snijerplein 4. 316. Dagelijksche Stoomsleep- en Vrachtgoederendienst. Autodiensten voor Snelvervoer. Motordekschuiten disponibel voor partijvervoer naar alle plaatsen F. H. Blei. MOTORBOOT- EN AUTODIENST VAN PLANIJE EN BLANSERT. Spaarne 24 bij de Waag. 10478. Van Haarlem naar Den HaagScheveningen via Leidschedam, Rijswijk- directe verbinding op het geheele Westland. Vert.rek van Haarlem, dagelijks, uitgezonderd Zaterdag. Maandag, Woensdag en Vrijdag n.m. 6 uur. Dinsdag en Donderdag n.m 4 uur Vertrek: van Den Haag, Idem. Van Haarlem naar Delft, Schiedam, Vlaardingen via Overschie. Vertrek: van

Adresboeken Haarlem | 1934 | | pagina 67