6 PROVINCIAAL BESTUUR. Griffier der Provinciale Staten. Mr. S. H. VENING MEINESZ. AMBTENAREN TER PROVINCIALE GRIFFIE. Eerste Afdeeling. Algemeene Zaken, kabinet en uitvoering van wetten, voorzoover het geen onderwerpen betreft, welke in het bijzonder aan andere afdeelingen zijn opgedragen. Jhr. Mr. Th. M. van Asch van Wijck. Administrateur, Chef der Afdeeling. Th. Steman, Referendaris. D. Brauckmann, Commies. C. B. Seegers, Commies. H. P. Ulsamer, Adj. Commies. M. D. Scheer, Adj. Commies. J. Schoo, Adj. Commies. Plaatsingsbureau Krankzinnigen. V' Tweede Afdeeling A. Strandvonderij. Waterstaat. Keuren. Verveningen. Spoorwegen. Tramwegen. Openbare middelen van vervoer. Trekhondenwet. Werkverschaffing. Mr. Mi. A. Stufkens, Referendaris, Chef der Afdeeling. Mej. Mr. A. A. G. Coops, Hoofd commies. A. de Vries, Commies. Mr. J. Spoor, Commies. A. Groenendaal, Adj.-Commies. C. Cassée, Adj.-Commies. W. Kooiman, Adj. Commies. D. J. A. Geluk, Schrijver. Tweede Afdeeling B. Openbare werken. Jacht en visscherij. Reglement op de Wegen. Telegraphen. Telephonen. Hinderwet. Stoomwet. Motor- en Rijwielwet. Electriciteits-voorziening. Drinkwatervoorziening. Mr. J. A. Vaillant, Referendaris, Chef der Afdeeling. Mr. A. J. Backer, Hoofdcommies. J. J. C. van Elten, Commies. C. J. Kroon, Commies. W. F. G. Spanhoff, Commies. J. C. van Hout, Commies, j. Snijders, Adj.-Commies. C. H. Kuijken, Adj. Commies. J. van den Berg, Klerk. J. Groot, Schrijver. J. Elffers, Schrijver. Derde Afdeeling A. Gemeente-begrootingen, -rekeningen en -geldleeningen. Jaarwedden van wethouders en presentiegeld van raadsleden. Bedrijfsverordeningen. Instructies gemeente-ontvangers. Uitvoering der gemeente-borgtochtenwet en uitkeering krachtens de wet op de financieele verhouding. Mr. Dr. F. H. A. Hooft van Iddekinge, Administrateur, Chef der Afdeeling. J. H. Textor, Verificateur. J. R. Franken, Hoofdcommies. F. E. Nix, Hoofdcommies. D. Vonk, Commies. D. Spaargaren, Adj.-Commies. E. B. Moolenaars, Adj.-Commies. J. G. Hos, Adj.-Commies. G. H. Rigter, Adj.-Commies. Derde Afdeeling B. Gemeentebelastingen (reclames en verordeningen). Raadsbesluiten als bedoeld in artikel 194c en volgende der Gemeentewet. Staat der gemeente eigendommen. Uitvoering der wet op de financieele verhouding, voor zoo veel de belastingen betreft. Provinciale financiën. Provinciale subsidies ten behoeve van openbare leeszalen en bibliotheken en voor monumenten. Aanvragen om Provinciaal subsidie, voor zoover niet tot andere afdeelingen behoorende. G. W. Groeneveld, Adj.-Commies. H. J. Verkouw, Adj.-Commies. K. Blom, Adj.-Commies. N. J. Max, Adj.-Commies. H. van Hensbergen, Adj.-Commies. C. F. Smeets, Adj. Commies. J. Pierhagen, Adj. Commies. C. J. Nijland, Schrijver. A. van Veller, Schrijver. Mr. G. A. van der Brugghen, Refe rendaris, Chef der Afdeeling. C. C. Montauban, Commies. W. Eggink, Commies. F. Storm, Commies. Mr. H. Vos Jr., Commies. Mr. M. van Manen, Commies. J. A. van Amelrooij, Klerk.

Adresboeken Haarlem | 1934 | | pagina 9