PROVINCIAAL BESTUUR. LEDEN DER GEDEPUTEERDE STATEN. Commissaris der Koningin, Voorzitter van Gedeputeerde Staten, Jhr. Mr. Dr. A. RöELL. Audiëntie in den regel op Donderdag te Haar lem van half elf tot twaalf uur en den twee den en vierden Vrijdag van elke maand te Amsterdam (Raadhuis) van half elf tot half twaalf uur. (Vergadering eiken Woensdag te 12 uur en zoo noodig op andere dagen.) Mr. J. B. Bomans, te Heemstede. Mr. A. Bruch,, te Haarlem. D. Kooiman, te Purmerend. A. W. Michels, te Haarlem. Ed. Polak, te Amsterdam. Mr. Dr. P. J. Witteman, te Bloemendaal. Buitengewoon Lid: E. Luden, te Hilversum. Griffier der Provinciale Staten, Mr. M. A. STUFKENS. AMBTENAREN TER PROVINCIALE GRIFFIE. Eerste Afdeeling. Algemeene Zaken en uitvoering van wetten, voorzoover het geen onderwerpen betreft, welke in het bijzonder aan andere afdeelingen zijn opgedragen. Plaatsingsbureau krankzinni gen. Kabinet. Mr. A. J. Backer, Referendaris, Chef der Af deeling. Th. Steman, Referendaris. D. Brauckmann, Commies. C. B. Seegers, Commies. H. P. Ulsamer, Commies. M. D. Scheer, Adj .-Commies. J. Schoo, Adj.-Commies. Tweede Afdeeling A. Waterstaat. Toezicht op de Waterschappen. Strandvonderij. Spoor-en Tramwegen. Wet Openbare middelen van vervoer. Trek- hondenwet. Werkloosheidsbestrijding. Mej. Mr. A. A. G. Coops, Referendaris, Chef der Afdeeling. Mr. J. A. G. Baron de Vos van Steenwijk, Commies. A. de Vries, Commies. A. Groenendaal, Commies. C. Cassée, Adj.-Commies. W. Kooiman, Adj.-Commies. D. J. A. Geluk, Klerk. Tweede Afdeeling B. Wegen, vaarten en kanalen. Jacht en vis- scherij. Telegrafen. Telefonen. Hinderwet. Stoomwet. Motor- en Rijwielwet. Electrici- teitsvoorziening. Drinkwatervoorziening. Pro vinciale Eigendommen. Mr. J. A. Vaillant, Administrateur, Chef der Afdeeling. Mr. M. van Manen, Hoofdcommies. J. J. C. van Elten, Hoofdcommies. C. J. Kroon, Hoofdcommies. J. C. van Hout, Commies. J. Snijders, Adj,-Commies. C. H. Kuijken, Adj.-Commies. P. R. Kromhout, Klerk. J. Groot, Klerk. J. Elffers, Klerk. Derde Afdeeling A. Gemeente-begrootingen en -rekeningen, geld- leeningen. Jaarwedden van wethouders en pre sentiegeld van raadsleden. Bedrijfsverorde- ningen. Instructies gemeente-ontvangers. Uit voering der gemeente-borgtochtenwet en uit- keering krachtens de wet op de finaneieele verhouding. Mr. Dr. F. H. A. Hooft van Iiddekinge, Admi nistrateur, Chef der Afdeeling. J. R. Franken, Referendaris. D. Spaargaren, Commies. W. F. G. Spanhoff, Commies. E. B. Moolenaars, Commies. J. G. Hos, Commies. G. W. Groeneveld, Adj.-Commies. H. J. Verkouw, Adj.-Commies. K. Blom, Adj.-Commies. N. J. Max, Adj.-Commies. C. F. Smeets, Adj.-Commies. J. Pierhagen, Adj.-Commies. W. Boers, Adj.-Commies. C. A. Holleman, Adj.-Commies. J. de Jong, Klerk. Derde Afdeeling B. Provinciale financiën. Gemeentebelastingen. Raadsbesluiten als bedoeld in artikel 228c en volgende der Gemeentewet. Staat der ge meente-eigendommen. Aanvragen om Provin ciaal subsidie, voor zoover niet tot andere afdeelingen behoorende. Mr. G. A. van der Brugghen, Referendaris, Chef der Afdeeling. Mr. H. Vos Jr., Hoofdcommies. G. J. A. van Asch, Commies. J. A. van Amelrooij, Klerk.

Adresboeken Haarlem | 1936 | | pagina 9