GEMEENTEZAKEN IV Afdeeling Polderzaken. Afdeelingchef Ir. J. A. de Priester, Hoofdingenieur. Ir. F. C. P. W. Meijlink, Ir. Prov. Waterstaat. Ir. A, G. Wiersma, Ir. Prov. Waterstaat. A. C. Bijl, Bouwkundig Hoofdambtenaar. Bos, Techn. Ambtenaar in Alg. dienst. J. H. A. Rietveld, Opz. Teekenaar le klasse. W. Beunk, Opz. Teekenaar le klasse. J. G. Lebbing, Opz. Teekenaar le klasse. Afdeeling Kanalen en Gebouwen. Afdeelingchef Ir. C. A. de Vassy, Ingenieur le kl. Ir. G. J. de Borst Jr., Ingenieur Prov. Waterstaat. K. D. Schilstra, Bouwkundig Hoofdambtenaar. D. van Putten, Techn. Ambtenaar in alg. dienst. J. P. Schultheiss, Opz. Teekenaar. Afdeeling Bruggen en Ligger der Wegen. Afdeelingchef W. M. Vink, Hoofdingenieur. Ir. J. Stelling, Ingenieur le klasse. R. R. de Graaf, Techn. Ambtenaar in alg. dienst. D. Swartsenburg, Techn. Ambtenaar in alg. dienst. N. H. Beun, Techn. Ambtenaar in alg. dienst. J. W. Kleinlein, Opz. Teekenaar le klasse. W. S. Kramers, Teekenaar le klasse. Stedenbouwkundig Bureau der Prov. Waterstaat. Afdeelingchef Mej. Ir. E. F. van der Ban. Administratie. Afdeelingchef Mr. J. C. de Bruyn Ouboter, Secr. der Directie. RIJKSARCHIEF IN NOORD-HOLLAND, Ceciliasteeg 12 hoek Jansstraat. Geopend 95 uur, Zaterdags 91 uur. GEMEENTEBESTUUR. Burgemeester: Dr. J. E. Baron de Vos van Steenwijk. Wethouders: W. J. B. van Liemt, A. G. Boes, M. A. Reinalda, E. van der Wall. Bij het afdrukken waren deze wethouders in functie. Op 5 September 1939 heeft de verkiezing van nieuwe wethouders plaats. Secretaris: Mr. Th. A. Wesstra. Ontvanger: Vacature. Leden van den Raad. Albrecht, E. F., Pegasusstraat 16. Angenent, A. J. M., Berkenstraat 57. Bakker, W. C., Middenweg 96b. Blokdijk, G., Archipelstraat 49. Boekhoven, J. van, Noorder Tuindorplaan 60. Brandenburg, C. A., Zomerluststraat 7. Bijvoet, Mr. Dr. F. A., Westerhoutpark 8. Castricum, J. Ph. H., Prévinairestraat 2. Clercqvan Lennep, Mevr. A. D. L. de, Dreef 32. Dam, Mr. L. G. van, Wilhelminastraat 49. Drilsma, Mr. H. O., Verspronckweg 72. EekTiel, Mevr. Mr. E. van, Westerhoutstraat 10. Geluk, D. J. A., Ramplaan 5. Happé, W. F., Denijs van Hullelaan 24. Hilbrink, M. C., Zijlweg 64. Hooij, Th. S. J., Spaarnelaan 23. Kersbergen, Dr. L. C., Koninginneweg 1. Kessel, J. G. van, Tuindorplaan 8. Klein, M. L. A.. Lourens Costerstraat 23. Klein Schiphorst, H. J. L., Zijlweg 231. Liemt, W. J. B. van, Lorentzplein 7. Mars, A„ Zomerkade 175. Meijboom.Broersma, Mevr. L., Marnixstraat 58. Meijers, M., Pol 14. Noordewier, D., Wilgenstraat 42. Noordhoff, F. S., Orionweg 68. Peper, L., Hofdijkplein 28. Reinalda, M. A., Buitenrustlaan 19. Scheltema—Conradi, Mevr. Mr. E. A. J., Zonne- kade 1. Scholl, J. A., Mercuriusstraat 19. Sluijs, J. P. W. van der, Marnixstraat 20. Storm, M. J. A. van der, Koudenhorn 54rd. Veldt, A. van der, Van 't Hoffstraat 296. Visser, Joh.. Joh. de Breukstraat 9. Vliegen, F. H. W., Jan Haringstraat 53, Wall, S. van der, Bosch en Hovenstraat 11. Westerveld, D. J. A., Buitenrustlaan 25. Wolff, Ch. C., Houtvaart 10. Wolzak Hzn,, G., Van Eedenstraat 20. Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. W. A. J. van de Kamp, speciaal belast met het voltrekken van huwelijken. J. Smit J. C. Luitingh I R. P. Smit f tevens ambtenaar J. Egmond ter secretarie. G. F. Weber K. J. van Kampen Onbezoldigde Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen. A. G. Boes. M. A. Reinalda. E. van der Wall. F. H. W. Vliegen. G. J. Kok. J. C. Timmerman. SECRETARIE. Groote Markt 2. Geopend van 92 uur, 's Zaterdags van 91 uur. Algemeene Dienst. A. J. de Landmeter, Griffier, tevens Waarn. Secretaris. Mr. B. Taconis, Referendaris. H. van Reijendam, Commies, beheerder dienst gebouw voormalig Spaarndam. le Afdeeling, Algemeene Zaken: Referendaris- Chef, J. W. A. Stalpers.

Adresboeken Haarlem | 1939 | | pagina 10