Justitie XIII No. Naam der School Waar gelegen Naam van het Hoofd 21 22 23 19. R.K. Jongensschool voor u.l.o. 20. Idem ,,St. Canisius" Idem „St. Bavo" Idem „St. Antonius" Idem „St. Franciscus Xaverius" 24. Idem „St. Lambertus" 25. Idem „St. Petrus Canisius" 26. Idem „St. Bavo" 27. R.K. Meisjesschool „Maria- school A" voor gewoon en u.l.o. 28. Idem „Mariaschool B" 29. Idem „St. Bavo" 30. Idem „St. Jozef" Idem „St. Veronica" Idem „St. Theresia" voor gewoon en u.l.o. Idem „St. Liduina" 34. Idem „KL H. Theresia" 35. Idem „St. Philomena" 36. St. Lucia-school voor ge woon en u.l.o. St. Elisabeth-school St. Franciscus-school 39. St. Willebrordus-school 40. H. Hartschool 41. R.K. School voor Buiten gewoon L. O. 41. R.K. Jongensschool 42. Don Boscoschool (Woonwagenkamp) 31. 32. 33. 37. 38. Ged. Oude Gracht 120 Linschotenstraat 23 Westergracht 3 Zijlsingel 2 Nagtzaamstraat 54 Amsterdamstraat 61 Timorstraat 17 Eemstraat 15 Koningstraat 20 Jacobijnestraat 28 Klarenbeekstraat 62 Heerensingel 75 Anthoniestraat 28 Kleine Houtweg 24 Timorstraat 38 Bern. Zweersstraat 1 Eemstraat 2 Gen. de la Reijstraat 6 Gen. de la Reijstraat 8 Tugelastraat 5 Overtonstraat 42 Velserstraat 17 Nic. v. d. Laanstraat 25 Nieuwe Gracht 16 Oudeweg 57 J. H. Luijten. L. H. van Emmerik. P. B. v. Eerdenburg. C. Willeman. A. J. Hendrickx. G. A. J. Royackers. J. Sufker. P. Commandeur. Zuster Bernardine. Mej. L. M. Biezenaar. Zuster Angèle. Mej. C. C. C. Stavenuiter. Zuster Jacoline. Mej. J. M. L. v. Ogtrop. Zuster Scholostica. Mej. J. M. Heuvel. A. M. Degeling. Zuster Gonzega. Aloysis. Vitala. P. A. van Schaick. Zuster Bernardine. B. Schaap. J. C. Vintges. J. B. Feliks. Arrondissements-Rcchtbank. Tot het rechtsgebied der Arrondissements-Recht- bank behooren de kantons Haarlem en Zaandam. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Dinsdags te 9)^2 ure. Voor Strafzaken, des Maandags, Woensdags, Donderdags en Vrijdags te 91^ ure. Bureau van Consultatie en Bureau voor Rechts bijstand voor Strafzaken voor onvermogenden iederen Vrijdag \Vi uur. Mr. G. Sluis, President. Jhr. Mr. E. J. Strick van Linschoten, Vice-President. Mr. A. L. M. van Berckel, Rechter. Mr. S. J. Pit, Rechter. Mr. E. J. W. Top, Rechter (Kinder-). F. W. E. H. van Schaeck Mathon, Rechter. C. G. Bijleveld, Rechter. J. H. P. E. Mijnssen, Rechter. L. Vliegenthart, Rechter. Mr. L. V. Hoog, Rechter-Plaatsv. Mr. J. H. J. Simons, Rechter-Plaatsv. Mr. H. J. Ferwerda, Rechter-Plaatsv. Mr. J. H. H. Hültmann, Rechter-Plaatsv. Openbaar Ministerie. Mr. L. H. Roeters van Lennep, Officier van Justitie. Mr. W. M. Paardekooper Overman, Subst.-Off. van Justitie. Mr. J. A. G. Sikkel, Subst.-Off. van Justitie. J. A. Breuker, bureelchef ten ^parkette, Rijks klerk le kl. F. Dekker, Rijksklerk. A. J. Zwemmer, Rijksklerk. J. H. P. Rosevelt, Schrijver. E. van Amerongen, Schrijver. Griffie, Mr. A. W. Baron Sloet, Griffier. Mr. C. M. J. de Jongh, Subst.-Griffier. Mr. N. Reeling Brouwer, Subst.-Griffier. Mr. R. W. J. C. van den Wall Bake, Subst.-Griffier. Mr. H. E. de Jonge, Subst.-Griffier. Ambtenaren ter Griffie. K. H. Kerkhoff, Rijksklerk le kl., Bureelchef, waarn. Griffier. D. van Heusden, Rijksklerk le kl., waarn. Griffier. H. W. van Turnhout, Rijksklerk le kl„ waarn. Griffier. A. van Krieken, Schrijver. Ch. Meyer, Schrijver, waarn. Griffier. C. de Cock, Schrijver, waarn. Griffier, Deurwaarders. C. H. Erbrink, Schagchelstraat 43. J. van Wijngaarden, Zijlvest 11a. A. van den Bosch, Jansstraat 8. J. Hollenberg, Hasselaersplein 29. P. van den Steenhoven, Kinderhuissingel 108.

Adresboeken Haarlem | 1939 | | pagina 19