Kantongerecht Reclasseeringsraad Advocaten ADR. JOH. DURRER - JANSSTRAAT 68 - XIV PARTICULIERE DETECTIVE RECHERCHE Ambtelijke en particuliere referenties op aanvraag INFORMATIES Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, jBloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Haarlemmer meer, Heemskerk, Heemstede, Hillegom, Lisse, Velsen en Zandvoort. Zittingen. Voor Burgerlijke Zaken: Vrijdags des v.m. 9Yi uur. Voor Strafzaken: Maandags, Woensdags en Zater dags des v.m. 10 uur. Voor Extrajudicieele Werkzaamheden: Vrijdags des v.m. 9J/£ uur. Kantonrechters. Mr. P. H. F. Bijl de vroe. Mr. Th. F. Raedt. Kantonrechters-PIaatsvervangers. Mr. Dr. W. P. Vis. Mr. T. A. M. A. van Löben Seis. Mr. F. J. Gerritsen. Mr. W. G. J. Veenhoven. Mr. F-. J. D. Theyse. Mr. Dr. F. A. Bijvoet. Mr. P. Prinsen Geerligs. Mr. J. H. J. Hoog. Mr. Dr. A. F. H. Schreurs. Mr. F. A. Davidson. Griffier. Mr. A. J. L. Liesker. Substituut-Griffier. Jhr. Mr. A. Reigersman. Waarn, Griffiers. M. W. Tjepkema. H. Schemkes. Mr. W. Venlet. Mr. W. J. M. Kerckhoff. Openbaar Ministerie. Ambtenaren van het Openbaar Ministerie. Mr. Th. Semeyns de Vries van Doesburg. Mr. J. C. Donker. Waarnemende Ambtenaren O. M. Mr. G. W. F. van der Valk Bouman. Bureelambtenaren ter Griffie. M. W. Tjepkema, Bureelchef. Mej. S. C. Keizer, Rijksklerk le klasse. H. Schemkes, Rijksklerk le klasse. W. J. H. Teeuwissen, Rijksklerk le klasse. Mej. C. J. Weeren. A. J. van der Sluis. B. J. Nel. G. Boeschoten. Bureelambtenaren ten Parkettc. H. C. L. Looman, Bureelchef. A. J. de Witte. A. G. R. Kappers: Mej. A. I. M. Kraetzer. L. A. M. Stekelenburg. A. Jansen. Deurwaarders. Ch. H. Erbrink, Haarlem, Schagchelstraat 43. D. J. Tabbers te Hoofddorp. Reclasseeringsraad in het Rechtsgebied van het Arrondissement Haarlem. (Ingesteld bij beschikking van den Minister van Justitie, d.d. 14 December 1916.) Bureau: Oude Groenmarkt 20. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen, Voorzitter. Mr. Th. F. Raedt, Vice-Voorzitter. Mr. H. J. M. Tonino, Secretaris, Damstraat 23. Tact doet wonderen. De Bond zonder Naam. Ali Cohen, Mr. L., Groote Houtstraat 71 rd. Bakhuizen van den Brink, Mr. R. C., Ged. Oude Gracht 92. Barbas, Mr. P. E., Jansweg 39. Beets, Mr. A., Baan 37. Bettink, Mr. J. G., Staten Bolwerk 26. Blankevoort, Mr. C„ Kruisweg 61rd. Blerkom, Mr. F. van, Kruisweg 59. Bokkel, Mr. J. A. P. C. ten, Nieuwe Gracht 11. Bruch, Mr. A., Kruisweg 63.

Adresboeken Haarlem | 1939 | | pagina 20